X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Професія

Завантажити презентацію

Професія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Сучасний офіс-менеджер - справжній господар офісу. У його веденні всі процеси, пов'язані з функціонуванням організації. Залежно від величини компанії і прийнятих там моделей управління і діловодства, обов'язки офіс-менеджера можуть бути різними. В більшості випадків саме офіс-менеджер реєструє кореспонденцію, розподіляє документацію по відділах, веде облік дзвінків і звернень, стежить за постачанням працівників офісу всім необхідним, зустрічає відвідувачів, організовує наради і брифінги.

Слайд 4

Високий попит на ринку праці Навички адміністративно-господарської діяльності Досвід роботи з документами Можливість покращити комунікативні навички Сучасний офіс-менеджер - справжній господар офісу. У його веденні всі процеси, пов'язані з функціонуванням організації. Залежно від величини компанії і прийнятих там моделей управління і діловодства, обов'язки офіс-менеджера можуть бути різними. В більшості випадків саме офіс-менеджер реєструє кореспонденцію, розподіляє документацію по відділах, веде облік дзвінків і звернень, стежить за постачанням працівників офісу всім необхідним, зустрічає відвідувачів, організовує наради і брифінги. Плюси професії:  Високий попит на ринку праці, Навички адміністративно-господарської діяльності, Досвід роботи з документами, Можливість покращити комунікативні навички.

Слайд 5

Мінуси професії:  важка робота в плані великої кількості організаційних питань, що вимагають миттєвого рішення, Відсутність чітко описаних посадових обов'язків, що призводить до поєднання декількох посад, Деякі співробітники сприймають офіс-менеджера як свого особистого секретаря, інші недооцінюють важливість виконуваної ним роботи.

Слайд 6

Конкуренція на ринку праці дуже велика на приклад ми можемо подивитися співвідношення вакансій і резюме Діапазон окладів великий і залежить від розмірів компанії та посадових обов'язків офіс-менеджера.

Слайд 7

Особисті якості старанність; організованість; відповідальність; комунікабельність; стресостійкість; презентабельна зовнішність.

Слайд 8

Слайд 9

Фінансовій Медичній Юридичній Медіа Освіти,науки Маркетинг,Реклама,PT

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Дякую за увагу!

Слайд 15

http://osvita.ua http://www.irontimes.com/wp-content/uploads/2014/09/BP-2.jpg http://school9.by/upload/image/jean_victor_balin_tick.png Використані Джерела:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика