X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
прислівник

Завантажити презентацію

прислівник

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДРУГОРЯДНІ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ 5-Б клас 16.03.20

Слайд 2

Другорядні члени речення Означення Обставина Додаток

Слайд 3

Д. Білоус Другорядні теж важливі члени речення, тут вони не для прикраси, не для клечання... Думку можуть пояснити, уточнити і доповнити. Поділяються, напевне, неспроста вони на означення, додатки і обставини.

Слайд 4

Другорядний член речення , що означає предмет, на який спрямована дія або по відношенню до якого ця дія відбувається. Додаток Відповідає на питання непрямих відмінків Пов’язується з підметом, присудком або іншими другорядним членом речення (додатком чи означенням) Місто святково сіяло вогнями.

Слайд 5

Другорядний член речення , який вказує на ознаку предмета. Відповідає на питання який? чий?котрий? З-поза хмар ллється тепле проміння.

Слайд 6

Другорядний член речення , який вказує на спосіб здійснення дії, її якість,місце. Час, причину, мету, умову. Село було засипане снігом до половини.

Слайд 7

Синтаксичний потяг ДОДАТОК ОБСТАВИНА ОЗНАЧЕННЯ ПІДМЕТ ПРИСУДОК

Слайд 8

Слайд 9

Завдання 1. Поділіть текст на речення. Підкресліть другорядні речення. Прийшла зима сонечко не могло піднятися високо над землею сніги вкрили поле зашуміли тривожно верховіття дерев прокинувся в яру вітер встав, вийшов із лісу застогнала хуртовина йде по землі холодний вітрюга, замерзають річки, гуде завірюха.  

Слайд 10

Домашнє завдання Стр. 187 вивчити правила Впр. 430, 432 (письмово) Впр. 431(усно)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика