X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Принтери. Їх види, класифікація

Завантажити презентацію

Принтери. Їх види, класифікація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Принтери. Їх види, класифікація Охрименко Діана

Слайд 2

Сьогодні важко уявити, як можна обійтися без принтера — техніки, що дозволяє візуалізувати представлену на екрані комп’ютера інформацію.

Слайд 3

Незважаючи на поширену рекламу торгових марок, головне в підборі такої апаратури все ж не бренд, а технологія, по якій друкує пристрій. Кожен з них вимагає певної заправки і поповнення ресурсів, особливим чином виконуючи поставлене завдання.

Слайд 4

За цим принципом прийнята наступна класифікація видів: матричний; струменевий; лазерний; світлодіодні; сублімаційні (термодрук); МФУ.

Слайд 5

МАТРИЧНИЙ принтер  Вся справа в їх унікальні характеристики: напис, зроблений подібним пристроєм, не можна стерти і виправити. 

Слайд 6

СТРУМЕНЕВИЙ ТЕХНОЛОГІЯ ДРУКУ Принцип дії цієї технології має на увазі миттєве впорскування чорнила через отвори. 

Слайд 7

ЛАЗЕРНІ МОЖЛИВОСТІ Основна перевага лазерної технології — висока швидкість друку (до 20 сторінок в хвилину). Серед інших характеристик: безшумна робота; низька вартість витратних матеріалів; відсутність потреби в сушінні надрукованого; надійна робота тонера; вологостійкість надрукованого тексту або картинки.

Слайд 8

LED-ТЕХНОЛОГІЯ Фахівці називають відсутність механіки в управлінні пристроєм великою перевагою — надійність роботи виражається в тому, що в кожній точці пристрої закріплений певний світлодіод. Це означає, що будуть відсутні спотворені краю, і зображення буде характеризуватися високою чіткістю.

Слайд 9

ФОТОПРИНТЕРИ  Вони зустрічаються в лазерних і струменевих інтерпретаціях — останні вважаються краще для отримання якісних і насичених фотографій. 

Слайд 10

СУБЛІМАЦІЙНІ ПЕРЕНЕСЕННЯ Інша назва принтера — термосублімаційний. Цей пристрій має незвичайні функції: воно здатне друкувати на поверхнях з достатньою щільністю, вносячи під них твердотільний барвник. У техніці стоять кілька картриджів: чорний, кольоровий і захисний.

Слайд 11

ТЕХНІКА ДЛЯ ОБ’ЄМНОЇ ДРУКУ ЗД-принтер може бути як лазерним, так і струменевим, використовувати в якості витратних матеріалів полімерні або порошкові матеріали, спекать пристрій або поетапно склеювати їх — не так важливий сам варіант втілення, як можливість отримання на виході об’ємного макета.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика