X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила дорожного руху

Завантажити презентацію

Правила дорожного руху

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підсніжник Білосніжний (звичайний) Не дочекавшись кінця зими, тендітні і вишукані перші весняні квіти пробуджуються від довгого зимового сну. Низькі температури для них не страшні, їх цибулини прокидаються навіть в сильно замерзлому ґрунті. Вегетація у рослини починається ще під сніговим покривом, але як тільки на ділянці з’являються перші галявинки, починає своє цвітіння підсніжник білосніжний або звичайний.

Слайд 2

Залежно від погоди і умов виростання, масове цвітіння починається з лютого по березень і триває протягом двох – трьох тижнів. Наукова назва підсніжника білосніжного – галантус (Galanthus nivalis), що дослівно можна перекласти як – «молочна біла квітка». Налічується близько 18 видів підсніжників, які ростуть в дубових і мішаних лісах України.

Слайд 3

Підсніжник – зимостійка, дрібно-цибулинна рослина, що належить до сімейства амарилісових. Рослина невисока, в середньому 8-20 сантиметрів, з плоскими лінійними листками, що з’являються одночасно з квітконосом. Квітка поникла, за формою нагадує дзвіночок. Пелюстки і чашолистки у квітки розрізнити неможливо. Видно лише шість чисто-білих часток оцвітини: три зовнішні – довгі, еліптичні і три внутрішні, більш короткі, клиновидні, з зеленою плямою у вершині, видні тільки в розкритому бутоні.

Слайд 4

Плід підсніжника – м’ясиста коробочка, округлої форми з трьома стулками, в яких зріють нечисленні насіння. Соковитий придаток на насінні приваблює мурах, які розтягують насіння, тим самим поширюючи рослини підсніжника білосніжного.

Слайд 5

Розмножуються ці декоративні рослини за рахунок утворення цибулинок-діток і самосівом, без пересадки можуть обходитися досить тривалий час, понад сім років. У разі сильного розростання підсніжників, частинку квітів можна поділити на кілька, не загинаючи корінці вгору, швидко пересадити на нове місце і не підсушуючи коріння. Садити на таку ж глибину, як і росли.

Слайд 6

Підсніжник білосніжний (звичайний)

Слайд 7

Слайд 8

Підсніжник занесено до чевоної Книги України Тому така галявина Як на фото Дуже велика рідкість

Слайд 9

Букет із підсніжників був би гарним подарунком, на 8 Березня але не треба нищити приророду. Хлопці і чоловіки краще подируйте увагу коханим

Слайд 10

Пробрався з-під снігу Підсніжник маленький. В зелених листочках Такий чепурненький! Голівоньку клонить, Вітає мене…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика