X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правда про інтернет

Завантажити презентацію

Правда про інтернет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правда про інтернет Презентація Завадської Дарини, 7д

Слайд 2

Інтернет буває потрібним

Слайд 3

Інтернет буває І просто заради розваг

Слайд 4

Інтернет буває корисним

Слайд 5

Інтернет буває і небезпечним!!!

Слайд 6

Ось небезпеки, які можуть чекати на вас у інтернеті Зловмисники Існують різні види небезпек, пов'язаних із користуванням Інтернетом. Одні зловмисники прагнуть отримати вашу персональну інформацію та скориставшись нею, зашкодити вам. Інші можуть вивести з ладу вашу систему для приховування своїх шкідливих дій. Кожен користувач Інтернету повинен мати чітке уявлення про основні джерела безпеки, що йому загрожують. Це насамперед діяльність хакерів, а також віруси та спам. Як захиститися???

Слайд 7

Як хакери можуть проникнути до мене??? Як захиститися???

Слайд 8

А чим займаються у інтернеті діти??? Як захиститися???

Слайд 9

Засоби захисту Отже, ви мали змогу впевнитись, що є багато людей, які намагаються отримати доступ до чужих комп'ютерів. Проте існують засоби, що утруднюють цей процес або навіть унеможливлюють його.   брандмауери антивіруси антиспами Правила безпеки

Слайд 10

Брандмаурери В комп'ютерній мережі брандмауером називати програмне та апаратне забезпечення, яке захищає локальну мережу від небезпек. Брандмауер розташовують між локальною мережею та Інтернетом або між окремими  ланками локальної мережі. Він відстежує й аналізує весь потік пакетів з даними що надходить до нього, і пропускає лише дозволені пакети. Таким чином, небезпечний код з Інтернету не може потрапити до локальної мережі. Принцип дії Брандмауера ілюструє рис. 4.2. Але іноді вони не пропускають і безпечні програми, плутаючи їх із шкідливими, тому їх можна відключити. Але тоді періодично буде зявлятися своєрідне «нагадування» про те, що він відключений.

Слайд 11

КІНЕЦЬ!!!

Слайд 12

Антиспамове програмне забезпечення Антиспамове програмне забезпечення Програми даного типу застосовуються для фільтрації електронної пошти, вони аналізують усі повідомлення, які надходять до вашого комп'ютера, з метою виявлення та видалення спаму. Зазвичай у таких програмах є можливість задавати правила, за якими бажана пошта буде відокремлюватися від небажаної. У цих правилах може враховуватися наявність певних слів та адрес відправника у заголовках поштових повідомлень або наявність певних слів у самих повідомленнях.

Слайд 13

Запобігання зараженню вірусами Запобігання зараженню вірусами На комп'ютері завжди має функціонувати антивірусне програмне забезпечення. Стежте за його актуальністю. Настройте програму в такий спосіб, щоб вона автоматично сканувала систему, коли ви не працюєте, скажімо, по неділях чи вночі. Не відкривайте файли-вкладення, які надходять разом із повідомленнями електронної пошти, якщо ви не впевнені, що вони містять саме ті дані, на які ви чекаєте. Використовуйте лише те програмне забезпечення, яке надійшло з перевірених джерел. Своєчасно встановлюйте оновлення операційної системи.  УВАГА!!! Отримавши електронного листа з проханням повідомити персональну інформацію, ніколи не надавайте цю інформацію.

Слайд 14

КІНЕЦЬ!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика