X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про програму, запуск програми на виконання

Завантажити презентацію

Поняття про програму, запуск програми на виконання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поняття про програму. Запуск програми на виконання.

Слайд 2

Комп'ютер – це електронний пристрій, який працює тільки за командою людини. Команди складаються в програми, які зберігаються в пам'яті комп'ютера і на дисках, або інших носіях.

Слайд 3

Як ви вважаєте чи достатньо мати тільки набір пристроїв для того, щоб комп'ютер міг працювати з інформацією? Ні! Для того, щоб компютер міг працювати йому необхідні набори інструкцій – програми.

Слайд 4

Більша частина об'єктів, що знаходяться на Робочому столі пов'язана з програмами, що розміщені в пам'яті комп'ютера. Програми забезпечують виконання різних завдань з опрацювання даних, які розв'язує людина на комп'ютері. http://sayt-portfolio.at.ua

Слайд 5

Слайд 6

Прикладні програми – програми, за допомогою яких виконується конкретне завдання на комп'ютері: Клавіатурний тренажер Ігри Введення тексту Розрахунок Малювання

Слайд 7

Вся інформація комп'ютера зберігається у вигляді даних. Усі програми та дані збережені в памяті компютера у вигляді файлів.

Слайд 8

Фізхвилинка

Слайд 9

Сидячи на стільцях повторюємо рухи:

Слайд 10

Стоячи повторюємо:

Слайд 11

Повторюємо:

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Запуск програми на виконання. Як приклад програми запускаємо музикальну клавіатуру

Слайд 18

Програмне забезпечення Системне ПЗ – це операційна система. Загальне керування комп’ютером. Прикладне ПЗ - програми, які використовує користувач для роботи на ПК. Службове ПЗ – контролюють роботу комп’ютера. Перевіряють його на помилки, виправляють їх. Виконують налагодження ОС за командою користувача.

Слайд 19

Комп'ютерні програми створюють люди. Існує спеціальна професія – програміст – розробник комп'ютерних програм. Хто створює програми?

Слайд 20

повторюємо

Слайд 21

Слайд 22

Що таке прикладні програми? Дані? Файли?

Слайд 23

Записуємо домашнє завдання

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика