X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття форми, її призначення та способи створення

Завантажити презентацію

Поняття форми, її призначення та способи створення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поняття форми, її призначення та способи створення Мета уроку: з’ясувати з учнями призначення форм та показати способи їх створення; сформувати навички введення та редагування даних за допомогою форм.

Слайд 2

План уроку Поняття форми, її призначення та способи створення.. Автоформи. Кроки створення автоформ. Створення форми за допомогою Майстра. Структура форми. Створення форм у режимі Конструктора. Редагування форм.

Слайд 3

Форми — основний засіб для організації інтерфейсу користувача в додатках MS Access. Поняття форми, їх призначення та способи створення. Призначення: Обмеження доступу до таблиць бази даних малокваліфікованому персоналу. Розподіл прав доступу користувачів до інформації, що зберігається в таблицях. Наприклад, у випадках, коли змова між користувачами має бути виключена, для введення даних їм дають різні форми, хоча дані з форм можуть надходити в одну таблицю. Введення даних у форму завдяки автоматизації дій спрощує заповнення бази. Крім того, елементи керування форм настроюють таким чином, щоб під час введення даних виконувалася їх первинна перевірка. Зменшення кількості помилок під час введення, а також зниження стомлюваності персоналу.

Слайд 4

Способи створення форм Поняття форми, їх призначення та способи створення. Автоформа Майстер форм Конструктор форм

Слайд 5

Автоформи. Кроки створення автоформ. Автоформи — найпростіший вид автоматичних форм. Кроки створення автоформ: Крок 1. Відкрийте вкладку Форми у діалоговому вікні База даних і натисніть кнопку Створити. Крок 2. В діалоговому вікні Нова форма, що відкриється, оберіть як джерело даних для форми таблицю або запит, після чого створіть автоформу подвійним натисненням лівої клавіші миші у списку вибору виду автоформи (таблична, стрічкова або у стовпець). Фонд Бібліотеки (СУБД Access 2003)

Слайд 6

Створення форми за допомогою Майстра. Вибір таблиці або запиту, на базі яких створюватиметься форма, та вибір полів, дані для яких можна буде вводити у формі. Вибір зовнішнього вигляду форми (один із чотирьох). Вибір фонового малюнка форми (один із десятьох). Завдання імені форми. Створення форми за допомогою Майстра здійснюється у чотири етапи після натиснення кнопки Створення форми у режимі Майстра у вікні База даних: Фонд Бібліотеки (СУБД Access 2003) Фонд Бібліотеки (СУБД Access 2007)

Слайд 7

Створення форм у режимі Конструктора. У вікні База даних натисніть кнопку Створити форму в режимі Конструктора. Відкриється вікно. Фонд Бібліотеки (СУБД Access 2007)

Слайд 8

Створення форм у режимі Конструктора. У вікні База даних натисніть кнопку Створити форму в режимі Конструктора. Відкриється вікно. Фонд Бібліотеки (СУБД Access 2003)

Слайд 9

Редагування форм. Редагування форм — це створення нових або зміна наявних елементів керування, а також зміна їх взаємного розташування. Переметри редагування Створення написів. Перетягування меж між заголовком і областю даних. Форматування елемента керування (зміна параметрів шрифту, метод вирівнювання Переміщення елементів. Перед форматуванням елемента його необхідно спочатку виділити, для чого слугує інструмент Вибір об’єктів

Слайд 10

Створення форм у режимі Конструктора. Запитання для опитування Що таке форма? Наведіть приклади. Назвіть способи створення форм. З яких розділів складається форма? В якому режимі редагують форми?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика