X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Поняття брандмауэра"

Завантажити презентацію

"Поняття брандмауэра"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поняття брандмауэра Підготували учениці І курсу історико-правознавчого класу Ковтун Дар’я, Антоненко ВІкторія

Слайд 2

Брандмауер - це система або комбінація систем, що дозволяють розділити мережу на дві або більше частин і реалізувати набір правил, що визначають умови проходження пакетів з однієї частини в іншу.

Слайд 3

Основні можливості брандмауера: Різні рівні захисту в залежності від місця розташування комп'ютера. Захист бездротових мереж (Wi-Fi). Мережевий доступ і доступ в Інтернет. Захист від вторгнень. Блокування. Визначення правил.

Слайд 4

Всі брандмауэри можна розділити на три типи пакетні фільтри (packet filter) сервера прикладного рівня (application gateways) сервера рівня з'єднання (circuit gateways)

Слайд 5

Пакетний фільтр

Слайд 6

Рівень з’єднання призначений для передачі даних від фізичного рівня до мережевого та навпаки. Мережева карта в комп’ютері – приклад реалізації рівня з’єднання. Вона залежить від мережевої технології.  Номеррівня Мережевірівні Одиницівиміру 7 Прикладний Повідомлення 6 Представлення Повідомлення 5 Сеансовий Повідомлення 4 Транспортний Повідомлення 3 Мережевий Пакети 2 З’єднання Кадри 1 Фізичний Біти

Слайд 7

Прикладний рівень (англ. Application layer) — верхній (7-й) рівень моделі OSI, забезпечує взаємодію мережі й користувача. Рівень дозволяє додаткам користувача доступ до мережних служб, таким як оброблювач запитів до баз даних, доступ до файлів, пересиланню електронної пошти. Також відповідає за передачу службової інформації, надає додаткам інформацію про помилки й формує запити до рівня подання.

Слайд 8

Брандмауер Dr Web: Не є окремою програмою, а входить до складу Антивірус Dr Web. Захищає нас від несанкціонованого доступу до нашими даними, здатний запобігти їх відплив по мережі і блокує підозрілі з'єднання на рівні додатків, пакетів. Контролює підключення на рівні додатків, дозволяючи контролювати доступ конкретних необхідних програм і процесів до ресурсів в мережі. Також реєструє всі спроби отримати доступ до мережі і відображає в журналі додатків. На рівні пакетів фільтрує і контролює доступ до мережі Інтернет незалежно від програм ініціюють підключення. Має "ігровий режим" і при його включенні з'являється вікно із запитом на створення правил (поверх всіх вікон) з'єднання програми, яке запущене в повно екранному режимі. Здійснює моніторинг додатків використовують мережу в реальному часі і володіє функцією примусового завершення з'єднання.

Слайд 9

Настройки  Брандмауэра Dr Web:

Слайд 10

Слайд 11

Налаштування батьківських додатків:

Слайд 12

Інтерфейси

Слайд 13

Додаткові налаштування брандмауера

Слайд 14

Скидання налаштувань

Слайд 15

Дякуємо за увагу

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика