X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Площа паралелограма

Завантажити презентацію

Площа паралелограма

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звуко-буквений аналіз слів. Опрацювання оповідання В.Сухомлинського “Як бджілка дятла врятувала”. Робота з дитячою книгою. “Ми до тебе, Казко, в гості завітали”…

Слайд 2

Пролунав уже дзвінок Починається урок. Працюватимемо старанно Щоб почути у кінці, Що у нашім, першім класі Діти просто молодці!

Слайд 3

Девіз нашого уроку буде таким? Добре читаймо все запам’ятовуймо! Новенькі слова у скриньку складаємо!

Слайд 4

Гра “Зберіть слово” Кост…м Мал…к Т…льпан Р…кзак Гра…ть Л…стра Прац…й …ліана

Слайд 5

Слайд 6

Гра – змагання між хлопчиками і дівчатками Хто більше? Юля Юрій Юліана Юхим Юліан Юстина

Слайд 7

Де вона проходить, Там травиця сходить, Квіти розквітать, Солов’ї співать.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Робота над загадкою Буква ця усім відома: Перед я вона стоїть. В ній — дві палички і коло — Здогадаєтесь умить. Є ця буква в слові Юля, І в словах сміюсь, стою. Ой, яка ж вона красуня, Ця чудова буква... (ю).

Слайд 11

Розучування скоромовки Юля, Юра і Юхим Люблять танцювати. І подобаються всім Молодці-малята!

Слайд 12

Ю [у] [йу]

Слайд 13

Зупинка Звукова модель = О – О – = О – О = = О – О

Слайд 14

Фізкультхвилинка

Слайд 15

Робота з дитячою книжкою

Слайд 16

Слайд 17

“Усі книжечки хороші”

Слайд 18

Цікаві факти про В. Сухомлинського Народився Василь Сухомлинський в селі Василівці в бідній селянській сім’ї. В родині було 4 дітей, і всі стали вчителями. Читати та любити книги Василя Олександровича навчав дід Омелян, в якого була надзвичайно велика бібліотека. Також педагог володів кількома іноземними мовами. На столі свого життя талановитий педагог був нагороджений званнями Героя Соціалістичної праці Орденом Червоні зірки. Обрано членом – коресподентом Академії педагогічних СРСР

Слайд 19

Серед зими потепліло, пішов дощ, а потім знову замерзло. Вкрилися льодом дерева, зледеніли шишки на ялинках. Немає чого їсти дятлові: стукає об лід, а до кори не достукається. Б’є дзьобом шишку, а зернятка не вилущуються. Сів дятел на ялині й плаче. Падають гарячі сльози на сніг, замерзають. Дивиться білка з дупла — дятел плаче. Стриб, стриб, прибігла до дятла. —    Чого це ти, дятле, плачеш? —    Немає чого їсти, білочко. Жаль стало білочці дятла. Винесла вона з дупла велику ялинкову шишку. Поклала між стовбуром і гілкою. Сів дятел біля шишки та й ну її молотити дзьобом. А білочка сидить біля дупла й радіє. І білченята в дуплі радіють. І сонечко в небі радіє.

Слайд 20

Оповідання “Як білочка дятла врятувала” Після того як послухаєте казочку приготуйтесь відповісти на запитання: Чому плакав дятел? і Хто йому допоміг? Роздивіться малюнок у підручнику про яку мову піде мова? Чому ви так вважаєте?

Слайд 21

Бесіда за змістом казки Якою була погода серед зимового дня? Кому не було їсте? Що робив дятел? Чому він плакав? Хто побачив що плаче дятел? Що запитала білка дятла? Як вона його пожаліла? Що зробив дятел?

Слайд 22

Підсумок Яку букву ми сьогодні повторяли на уроці? Про що читали текст? Чи сподобалось вам оповідання?

Слайд 23

Ось і пролунав дзвінок – Закінчився наш урок. За роботу по заслузі Щиро дякую вам друзі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика