X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Операційна система Windows"

Завантажити презентацію

"Операційна система Windows"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Операційна система Windows

Слайд 2

Операційна система. Операційна система(ОС) - це сукупність програм, яка забезпечує цілісне функціонування комп'ютера та його пристроїв при взаємодії з користувачем в процесі вирішення ним різних інформаційних завдань на комп'ютері. * *

Слайд 3

Основі функції ОС : Організація узгодженого виконання всіх процесів у комп'ютері. Забезпечення зберігання інформації у зовнішній пам'яті і обмін з пристроями введення-виведення. Реакція на помилки і аварійні ситуації. Здійснення діалогу і спілкування з користувачем.

Слайд 4

Історія створення Windows Історія Windows бере свій початок в 1986 році, коли з'явилася перша версія системи. Вона являла собою набір програм, що розширюють можливості існуючих операційних систем для більшої зручності в роботі. Найбільше поширення в нашій країні отримала система Windows 95. Її особливістю було можливість автоматичного налаштування додаткового обладнання комп'ютера, а так само можливість роботи з інтернетом. Розвиток Windows не стоїть на місці. Зараз найбільш поширені системи Windows XP і Windows Vista.

Слайд 5

Загальні характеристики . Windows - інтегрована програма. Під управлінням оболонки Windows можуть працювати не тільки спеціальні програми, розроблені для експлуатації в середовищі Windows, але і «звичайні» програми. Дана оболонка забезпечує ефективний і комфортабельний обмін інформацією між окремими програмами, що виконуються під її управлінням. Користувачів приваблює в середовищі Windows специфіка реалізованих в середовищі додатків. У фірмовій постачання Windows є кілька додатків. Вони чудово ілюструють можливості оболонки і забезпечують певний мінімальний сервіс

Слайд 6

Windows 1.0 Коли фірма Microsoft скликала прес-конференцію на виставці Comdex, що проходила в листопаді 1985 року в Лас-Вегасі, багато хто вважав цю подію останнім шансом, особливо після того як середовище Windows не була випущена, як було обіцяно, в червні того ж року. Прес-конференція плавно перетекла в презентацію нового продукту - Microsoft Windows 1.0

Слайд 7

Windows 9x/NT Wndows - повсюдно поширена, по суті, стандартна багатозадачна операційна система для сучасних IBM - сумісних комп'ютерів. Існують два головних її сімейства: умовно кажучи, для домашнього використання (Windows версії 3.1, 3.11, 95, 98 і me) і для професійних застосувань ( Windows NT версії 3.5, 4.0, 2000 і ХР). Системи першого типу ставлять, звичайно ж, не тільки на домашніх комп'ютерах, але і в більшості установ, фірм, інститутів. NT ж використовують тоді, коли хочуть створити локальну або глобальну мережу підприємства або навчального закладу (втім, тут у Windows NT є серйозні конкуренти ) або коли необхідно забезпечити підвищену стійкість системи, що, взагалі кажучи, бажано для всіх, але для професіоналів просто життєво необхідно. З точки зору прийомів роботи, виду екрана і вікон, кнопок і меню системи обох сімейств дуже схожі. Так що якщо ви вмієте працювати в Windows 95, то і в NT 4.0 у вас особливих проблем не виникає . А якщо освоїли Windows 98 і Мо , то в Win 2000 можете і зовсім ніякої різниці не помітити .

Слайд 8

Ні, дещо зауважимо: 98-й і Мо частенько зависають, видають малозрозумілі збої, після яких доводиться перезавантажуватися, а 2k і ХР. цього нічого не роблять. Фірма Microsoft збирається поступово перевести всіх домашніх користувачів на нову технологію (NT в перекладі - New Technology), для чого, і були створені системи Windows 2000 , а потім - ХР. Розробка «старої технології» припинено через Millennium'розум нічого вже не буде. Системи першого покоління (Windows 3.1 і 3.11, а також NT 3.5), вельми популярні середині 90-х років, практично вимерли .

Слайд 9

Windows XP Вона була випущена 25 жовтня 2001 року і є розвитком Windows 2000 Professional. Назва XP походить від англ. experience (досвід). Назва увійшла в практику використання, як професійна версія.

Слайд 10

Деякими з найбільш помітних поліпшень у Windows XP в порівнянні з Windows 2000 є: Нове оформлення графічного інтерфейсу, включаючи більш округлі форми і плавні кольору; а також додаткові функціональні поліпшення (такі, як можливість подання папки у вигляді слайд-шоу в провіднику Windows). Можливість швидкого перемикання користувачів, що дозволяє тимчасово перервати роботу одного користувача і виконати вхід в систему під іменем іншого користувача, залишаючи при цьому програми, запущені першим користувачем, включеними.

Слайд 11

Функція «віддалений помічник», яка дозволяє досвідченим користувачам і технічного персоналу підключатися до комп'ютера з операційною системою Windows XP по мережі для вирішення проблем. При цьому допомагає користувач може бачити вміст екрану, вести бесіду (з дозволу віддаленого користувача) брати управління у свої руки. Програма відновлення системи, призначена для повернення системи в певний попередній стан (ця функція є розвитком аналогічної програми, включеної в Windows ME), а також поліпшення інших способів відновлення системи. Так, при завантаження останньої вдалої конфігурації завантажується також і колишній набір драйверів, що дозволяє в ряді випадків легко відновити систему за проблеми, що виникли в результаті встановлення драйверів; можливість відкоту драйверів і т. д.

Слайд 12

Windows Vista Windows Vista вийшла через 5 років після XP.  Нова система підтримує як 32-, так і 64-розрядні системи (ми працювали з 32-розрядною версією), має вдосконалені механізми для роботи з мобільними пристроями, а також можливості по управлінню і обслуговуванню великої кількості комп'ютерів у великих компаніях. Vista буде на 15 % швидше, ніж Windows XP, запускати додатки. Завантаження Vista буде відбуватися наполовину швидше; настільки ж скоротиться кількість перезавантажень, виконуваних при установці оновлень. Час виходу операційної системи з режиму очікування складе всього 2 с. Крім того, за оцінками Microsoft, міграція на нову ОС зажадає на три чверті менше часу, а на її установку системний адміністратор витратить всього близько

Слайд 13

Великий плюс цієї системи в тому, що 32-  і 64-розрядні версії розробляються одночасно. Так що користувачі, що працюють з більш вимогливими додатками, отримують відповідну всім вимогам 64-розрядну систему. Втім, є у неї поки і великий недолік: 64-розрядні операційні системи все ще  не мають належної підтримки з боку виробників апаратних компонентів, так як багато з них ще не випустили драйверів для свого обладнання.

Слайд 14

Windows 7 Операційна система надійшла в продаж 22 жовтня 2009 року, менше ніж через три роки після випуску попередньої операційної системи, Windows Vista.  До складу Windows 7 увійшли як деякі розробки, виключені з Windows Vista, так і нововведення в інтерфейсі і вбудованих програмах. Зі складу Windows 7 були виключені гри Inkball, Ultimate Extras; додатки, що мають аналоги в Windows Live (Пошта Windows, Календар Windows та інші), технологія Microsoft Agent, Windows Meeting Space; з меню «Пуск» зникла можливість повернутися до класичного меню і автоматична пристыковка браузер і клієнт електронної пошти.

Слайд 15

Windows 7 підтримує псевдоніми для папок на внутрішньому рівні. Наприклад, папка Program Files в деяких локалізованих версіях Windows була переведена і відображалась з переведеним ім'ям, однак на рівні файлової системи залишалася англомовної. Нова версія DirectX 11, вперше випущена саме у складі цієї операційної системи, має наступні покращення: додано підтримку нових обчислювальних шейдерів, можливість багатопотокового рендеринга, покращено тесселяція, з'явилися нові алгоритми компресії текстур і ін. Програвач Windows Media Player 12 отримав новий інтерфейс і став воістину «всеїдним», на відміну від попередника, якому вимагалося велика кількість кодеків для відтворення.

Слайд 16

Переваги Windows 1. Зручність і підтримка пристроїв.  2. Єдиний користувальницький інтерфейс.  3. Підтримка шрифтів. 4. Підтримка мультимедіа. 5. Багатозадачність 6. Засоби обміну даними 7. Можливості для розробників

Слайд 17

Недоліки Windows Головний недолік Windows для користувачів полягає в тому, що описані переваги Windows досягаються за рахунок значного збільшення навантаження на апаратні засоби комп'ютера. Windows не є універсальним рішенням, придатним для всіх користувачів і на всі випадки життя. Має свої негативні сторони і програмування під Windows. Справа в тому, що Windowsв примусовому порядку примушує програмістів використовувати засоби програмного інтерфейсу Windows (API)  600 функцій.

Слайд 18

Висновок Windows-найпоширеніша операційна система, і для більшості користувачів вона найбільш підходить через свою простоту, непоганого інтерфейсу, прийнятної продуктивності і величезної кількості прикладних програм для неї.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика