X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місце і способи збереження інформації

Завантажити презентацію

Місце і способи збереження інформації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Людський розум є досконалим інструментом пізнання навколишнього світу. А пам'ять людини - прекрасним пристроєм для зберігання інформації. Однак для довготривалого зберігання інформації, її накопичення та передачі з покоління в покоління необхідно мати можливість її зберігати не тільки в пам'яті людини. Для цього використовуються зовнішні носії інформації: вузлики на мотузках, карби на палицях, берестяні грамоти, листи на папірусі, папері. Нарешті, був винайдений друкарський верстат, і з'явилися книги. Пошук надійних і доступних способів зберігання інформації йде і до цього дня.

Слайд 3

Носій інформації - матеріальний об'єкт, призначений для зберігання і передачі інформації. Матеріальна природа носіїв інформації може бути різною: молекули ДНК, які бережуть генетичну інформацію; папір, на якому зберігаються тексти і зображення; магнітна стрічка, на якій зберігається звукова інформація; фото-і кіноплівки, на яких зберігається графічна інформація; мікросхеми пам'яті, магнітні і лазерні диски, на яких зберігаються програми і дані в комп'ютері, і так далі.

Слайд 4

Просто зберегти інформацію недостатньо. Потрібно вміти її користуватися. А для того щоб скористатися потрібною інформацією в потрібний момент необхідно уміти її швидко знайти. Існують ручною і автоматизований методи пошуку інформації в сховищах.

Слайд 5

Методи пошуку інформації: безпосереднє спостереження; спілкування з фахівцями з цікавить вас питання; читання відповідної літератури; перегляд теле-, відеопрограм; прослуховування радіопередач і аудіокасет; робота в бібліотеках, архівах; запит до інформаційних систем, баз і банкам комп'ютерних даних ... Для того щоб зібрати якнайповнішу інформацію і підвищити вірогідність ухвалення правильного рішення, необхідно використовувати різноманітні методи пошуку інформації. В процесі пошуку інформації вам зустрінеться як найкорисніша, так і даремна, як достовірна, так і помилкова, об'єктивна та суб'єктивна інформація, але щоб не потонути в морі інформації, вчіться відбирати тільки корисну для вирішення що стоїть перед вами завдання. Не уподібнюватися свою голову сміттєвому ящику, куди звалюють все без розбору.

Слайд 6

У житті людини інформація грає дуже важливу роль. Від неї залежить ухвалення рішень, що впливають на розвиток суспільства. Для запобігання втрати інформації розробляються різні механізми її захисту, які використовуються на всіх етапах роботи з нею. Для захисту інформації використовують різні способи захисту: контроль доступу; розмежування доступу; дублювання каналів зв'язку; криптографічне перетворення інформації за допомогою шифрів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика