X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ми за безпечний Інтернет"

Завантажити презентацію

"Ми за безпечний Інтернет"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Ми за безпечний Інтернет»

Слайд 2

Яка найголовніша проблема Інтернету??? Звісно це інтернет-залежність ! Лікарі не признають інтернет-залежність психічним захворюванням ,але людей ,що стикаються з такою проблемою все більшає, адже Інтернет стає найважливішою річчю для багатьох людей. Особливо від інтернет-залежності страждають американці від цього у них ожиріння.

Слайд 3

4. Люди засиджують добами біля комп’ютерів і навіть не помічають цього . 5. Інтернет забирає дуже багато часу і не дає можливості бувати на свіжому повітрі,спілкуватися з друзями . 6. У дітей з’являються проблеми зі спілкуванням . 7. Діти дуже захоплюються чатами і при спілкуванні рухають пальцями ніби набирають текст.

Слайд 4

Як з цим боротися??? Краще за все завести собі справжніх друзів і ходити з ними ні прогулянки на вулицю або, що краще, на стадіон і ви ніколи не станете такими як американці. Не сидіти довго за комп’ютером ,взагалі дітям(як ми)можна користуватися комп’ютером більше 2-3 годин на добу.

Слайд 5

ЩЕ ОДНА ПРОБЛЕМА – В Інтернеті відсутня цензура На сайтах можна знайти не пристойні слова, які не обов’язково знати дітям Є “специфічні” сайти ,що пропонують зайти на сайти “для дорослих”

Слайд 6

І що з цим треба робити??? Для цього потрібно заборонити “недитячі” сайти. Встановити цензуру в Інтернеті . Заборонити сайти , що пропагують насилля,алкоголь,куріння і наркотики

Слайд 7

Я вимкну Інтернет і піду грати зі своїми друзями Давайте зробимо так: Ми за безпечний Інтернет!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика