X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Машинобудування в Україні

Завантажити презентацію

Машинобудування в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Машинобудівний комплекс – це сукупність галузей промисловості, що виробляють машини та устаткування для всіх ланок господарства. Машинобудівний комплекс налічує близько 60 галузей і виробництв.

Слайд 3

Виробничі особливості машинобудування: - Основною сировиною для машинобудування є продукція металургійного комплексу. Також необхідні конструкційні матеріали, які виробляють лісова, хімічна, легка галузі промисловості. - Основні фактори розміщення машинобудівних підприємств: сировинний (металургійна база), споживчий, трудоресурсний (кваліфіковані трудові ресурси), транспортний. - Для машинобудування характерні такі форми організації виробництва: спеціалізація (предметна, вузлова, подетальна, технологічна) і кооперування. - Основні форми територіальної організації машинобудування: машинобудівні центри, вузли і райони.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Галузева структура машинобудування

Слайд 7

Слайд 8

До важкого машинобудування належать підприємства, що виробляють машини й устаткування для металургії, гірничодобувної, хімічної промисловості, паливно-енергетичного комплексу. Вони розміщені переважно у Донбасі та Придніпров’ї. Найбільші з них:

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Географія машинобудування України

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика