X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтернет-журнали

Завантажити презентацію

Інтернет-журнали

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтернет журнал фізичної футурології “світлій пам'яті Тамари Нечипоренко_Швайдак присвячується” 2004

Слайд 2

Слайд 3

Будь ласка Богородиці до майбуття дітей своїх.

Слайд 4

“Футурологічний Феномен Філіппа Чорноброва” Зерон Беттель, Ольга Швайдак

Слайд 5

§001. Закони вічності §001.01 Переднє слово Спілкуючись з космософом із екс_СРСР, Юрієм Максимовичем Швайдаком, я записав такий його вислів: “Атом вічності (атом життя) породжує атом часу в його трьох станах буття: над стоячого, прийшовшого, будуючого; атом часу породжує атом простору в його трьох станах руху: лінії, точки, площини; атом простору породжує атом речовини в його трьох станах існування: колоїдального (тороїдального). сферичного, псевдосферичного, Після цієї інфляції атом вічності замикається сам на собі.” Повернувшись додому я впорядкував магнітні записи бесід з паном Швайдаком і безліч його веб_сайтів. Тепер маю намір транслювати його думки щодо майбуття людства на найближчі 150 років, одержуючи неоціненну підтримку з боку доньки космософа, Ольги Юріївни Швайдак, та незліченного листування пана Юрія з господинею Вініфред Грейс Бартон, Амандою Петерсен, Барбарою Блю Ігл та багатьма прихильниками і колегами Ш.Ю.М. У всьому всесвіті.

Слайд 6

Згідно з уявленнями пана Швайдака атом вічності має космометрію інвертованої псевдосфери Бойяі_Лобачевського, де частина більше за ціле. Такий Атом вічності знаходиться в інтер'єрі Земної сфери в екваторіальній площині неподалік від внутрішньої поверхні земної сфери (Малюнок 1). Цей атом вічності він називає “білою дирою”, яка генерує псевдоферичний, сферичний та колоїдальний стани буття атома часу. Таким чином псевдосферичність то є відчуття буття надстоячого, сферичність то є відчуття буття прийшовшого і колоїдальність (тороїдальність) то є передчуття буття будуючого. Згодом атом часу народжує три стани руху атома простору: руху променевого, руху коллапсоїдального, руху площинного. Атом простору народжує три стани існування атома речовини: існування тора, існування сфери, існування псевдосфери. Після вичерпаності “палива руху”, якими є атоми часу, атом речовини переходить в атом життя (вічності).

Слайд 7

§001.02 Формулювання законів вічності Перший закон. “Коли тіло Чоловіка знаходиться в стані вічного спокою, його думка знаходиться в стані врівноваженого прямолінійного руху” Другий закон. “Коли думка Чоловіка досягає межу вічності, вона відбивається” Третій закон. “Коли думка досягає сфери Чоловіка вона приходить в стан вічного врівноваженого колооберта” Четвертий закон. “Чоловік підтримує межу вічності п'ятьма променями” П'ятий закон. “Чоловік є Чоло Вічності”

Слайд 8

§001.03. Формула руху Земної кулі ФІНЧУКА_ШВАЙДАКА. М електрона х с2 = 3 ( М протона + М зерона + М нейтрона ) х Ш2 террахвилі Тобто формула руху Земної кулі Фінчука_Швайдака підтверджує знамениту матрицю Всесвіту Юрія Швайдака, що з'явилась в його монографії “Космософія” (друга книга з тому “В небесах и недрах Космософии) в 1995 році. Його матриця обраховує три стани речовини: зеронну, нейтронну та протонну з необмеженою точністю, як і для електрона. Формула руху Земної кулі Фінчука_Швайдака показує, як електронний струм під екватором Землі (телуричний струм) спричинює рух ядерної матерії речовини. Це наочно подано на Малюнку 1 з монографії “Космософія”

Слайд 9

Малюнок 1

Слайд 10

§001.04. Філіпп Чорнобров та Метатрон. Як повідомив мені пан Юрій Швайдак, перебуваючи в келії монаха_мистця з Буковини, пана Філіппа Чорноброва, під час його творення серії 13+1 проскопічних сучасних ікон майбуття України в 2104 році (“Україна 2104”), пан Юра був вражений дивною силою ікони пана Філіппа, яку пан Філіпп назвав Метатрон України, або Трон Мети (Престол Мечты). Пан Швайдак каже, що він був дуже здивован такою назвою, тому що пан Філіпп, не знаючи єврейської кабали так влучно назвав свою новітню ікону. У пана Філіппа Метатрон, це Собор України на Майдані Незалежності в Кієви. Пан Юрій розповів мені, що три канонічні ікони, що відбивають Володимирське хрещення Русі водою в Лаврі, де вони перебували разом з дружиною пана Філіппа, панною Світланою, мають ктиторні елементи, що входять до циклу 13 +1 іконографічних робіт пана Чорноброва «Україна 2104». Він каже, що довго не міг збагнути таку щільність уявлень пана Філіппа, щодо другого хрещення України світлом. Потім, як каже пан Юрій, він зрозумів що просвітлення пана Філіппа стимулюється його дружиною, панною Світланою (Світло ланів). Потім, як розповідає пан Юрій, під час нічного бдіння: «Я почув тихий голос і побачив червоне світіння, яке виходило з кута глибокої келійної ніші. То була ікона, яку пан Філіпп, називав «Інопланетянин». Червоне світло потім вималювалось у чотириоке обличчя. Одна пара очей була парубоча друга дівоча. Цей синтетик і сказав пану Юрію «Я Метатрон. Я буду наказувати тобі, що Вам вдвох треба робити, щоб постав Трон Мети пана Філіппа. Це закон.»

Слайд 11

Як потім казав мені пан Юрій, він був дуже знервований цим видінням і відразу ввімкнув світло, розшукав «Кабалу» і прочитав.”11. Кабір або спроможний, що означає ПЕРШИЙ ДВИГУН. Перше розумне їство, що керує ПЕРШИМ ДВИГУНОМ, або ПЕРШИМ НЕБОМ астрологічного світу, що пасує другому обличчю Трійці називається МЕТАТРОН.!!!! Князь сторін (чотириокій). Його місія вводити всіх тих, хто повинен явитися перед обличчям Великого Бога. Він має під своїм керуванням князя ОРИФІЕЛЯ, с нескінченною кількістю підлеглих йому розумних істот. Кабалісти кажуть, що через Метатрона Бог розмовляв з Мойсеєм. Через нього також всі нижчі могутності світу відчуваємого одержують властивості Божі. Друге обличчя Трійці це СИН (Йшва Меших). Тобто ІІСУС. ЙШВА = ШІВА, Уроборос, який започатковано на обкладинці Інтернет_журналу “Ф”ЮЧЕР”. Дійсно ПЕРШИЙ ДВИГУН, це Уроборос, або троїстий струм речовини, складеної з елементів речей (вещей), літер єврейського алефбейта (дома КЙА=111) або КРСТ /1000, дитя, вежа, ( МАГДАЛА , МАГДАЛІНА, яка згідно україно_масонської парадигми, є земним двійником ЙШВА МЕШИХА, “Брак в Канні = з”єднання сімені племені Бенджаміна (ІЄВУСЯНЕ, з сіменем Давида) , згідно книзі “Словник старо_ слов'янсько_український”, який подарував батькові його син Максим Юрійович Швайдак на 61 роковини з дня народження Отця Юрія Швайдака ,зараз монаха світового козацтва Йорія, посвяченого батьком Борисфеном, в міру Капмолє, нащадок Великого Майстра ордена Прієр_де_Сіон Де_Молє, військовий системотехнік, що займався обрахуванням Формули орбітальної врівноваженості Земної сфери/. Пан Юрій сказав мені, що він бачився з КАБІРОМ після 11 вересня Нью Йорка.

Слайд 12

Щільність спілкування з Метатроном в келії монаха_мистця Філіппа відбиває ще й той факт, що одна з ікон монаха_мистця Філіппа , яка входить до іконографічного циклу “Україна 2104”має назву “Родинні Святі ІЛЛЯ І ГОРПИНА”, де відображені батько й мама пана Філіппа. Так от ІЛЬ ІХ (ГОРПИНА=ХОРПИНА) = АЛ ІХ (єврейською) = Каф кінцеве відповідає двом великим іменам Божім. Вони господарюють над розумними сутностями другого порядку, які керують небом зірок, до числа яких треба віднести 12 знаків зіркових скупчень, які євреї називають ГАЛГАЛ ХАММАЗЕЛОТ . Кмітлива сутність другого неба має наймення РАЗІЕЛЬ. Його атрибут означає “вигляд Бога” і “посмішку Бога”. Тобто Перше астрологічне небо, це Літосфера Земної кулі, твердь, ракія (євр.200,100,10,70=380), простір, яка в руському перекладі Біблії має назву “твердь”. КРСТ=100,200,300,400 =1000 Алеф, дитя. За законом еквівалентності чисел 100=1 тому замість К маю написати 1 і, таким чином КРСТ=АРСТ, або за законом українського бустрафедону АСТР, тобто КРСТ як кристалічний, або кварцовий, тобто який належить до Земної сфери.

Слайд 13

§002. Іконографічний цикл Філіппа Чорноброва “Україна 2104”. §002. 001. Ікона “Столиця Всесвіту КІЄВА” §002. 002. Ікона “Новий Кієвусалім” §002. 003. Ікона “Вознесіння” §002. 004. Ікона “Мета Трон” §002. 005. Ікона “Гілея Європи” §002. 006. Ікона “Подільська піраміда” §002. 007. Ікона “Володимирська піраміда” §002. 008. Ікона “Друге пришестя по Оранті” §002. 009. Ікона “Хрещення світлом” §002. 010. Ікона “Київська скінія” §002. 011. Ікона “Чорнобильський шолом” §002. 012. Ікона “Пророк Шевченко 2014” §002. 013. Ікона “Пантеон України” §002. 014. Ікона “Родинні Святі ІЛЛЯ і ГОРПИНА”

Слайд 14

Малюнок 2

Слайд 15

Малюнок 3

Слайд 16

Малюнок 4

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика