X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інтернет"

Завантажити презентацію

"Інтернет"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІНТЕРНЕТ І СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ Виконала: Криковлюк Зоряна Учениця 10 класу Станківської СЗОШ 1-3 ст. 900igr.net

Слайд 2

Історія виникнення інтернету Своїм зародженням Інтернет зобов'язаний Міністерству оборони США і його секретного дослідженням, проведеним у 1969 році з метою тестування методів, що дозволяють комп'ютерним мережам вижити під час військових дій за допомогою динамічної перемаршрутизации повідомлень. Першою такою мережею ARPAnet була, що об'єднала три мережі в Каліфорнії з мережею в штаті Юта по набору правил, названих Інтернет-протоколу (Internet Protocol або, скорочено, IP). У 1972 році був відкритий доступ для університетів і дослідницьких організацій, в результаті чого мережа стала об'єднувати 50 університетів і дослідницьких організацій, які мали контракти з Міністерством оборони США. У 1973 мережа зросла до міжнародних масштабів, об'єднавши мережі, що знаходяться в Англії і Норвегії. Десятиліття через IP був розширений за рахунок набору комунікаційних протоколів, що підтримують як локальні, так і глобальні мережі. Так з'явився TCP/IP. Незабаром після цього, National Science Foundation (NSF) відкрила NSFnet з метою пов'язати 5 суперкомп'ютерних центрів. Одночасно з впровадженням протоколу TCP/IP нова мережа незабаром замінила ARPAnet як "хребта" (backbone) Інтернет.

Слайд 3

Історія виникнення інтернету Тед Нельсон создал в 1960 году проект Xanadu с целью создания системы компьютерной сети с простым пользовательским интерфейсом.

Слайд 4

Історія виникнення інтернету Батько Всесвітньої Павутини. Тім Бернерс-Лі є розробником мови гіпертекстової розмітки HTML (HyperText Markup Language), який є основним форматом Web-документів), HTTP протоколу, URL, URI (уніфікований локатор ресурсів).

Слайд 5

Історія виникнення інтернету перший текстовий браузер (browser)

Слайд 6

Історія виникнення інтернету Marc Andreessen перша Unix-версія графічного браузера Mosaic

Слайд 7

Плюси і Мінуси Інтернету + В розширенні кордонів у всіх сенсах: територіально, можна побувати в будь-якій точці світу і поспілкуватися з будь-якою людиною + Можливість, не встаючи і не виходячи з дому, знайти будь-яку інформацію про все. + Дізнаватися всі новини раніше, ніж їх покажуть на ТБ або скажуть по радіо + Ймовірність знайти нових друзів та однодумців + Можливість віддалено працювати -Величезна кількість вірусів і спаму, завжди є ризик зарази . - Анонімність неадекватних персонажів. - Неможливість перевірити правдивість слів які пишуть незнайомці. - Вплив на зір. - Інтернет коштує грошей. - Часом затьмарює реальність і вбиває час.  

Слайд 8

Зразкове графічне зображення зв'язків між мережами Інтернету. Зображені тільки зв'язку між серверами.

Слайд 9

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Слайд 10

Twitter Сервіс мікроблогів, 175 млн мікроблогів

Слайд 11

Рейтинг соціальних мережей в Україні В контакті – соціальна мережа. vkontakte.ru Однокласники odnoklassniki.ru Мій світ, сервіс mail.ru my.mail.ru Facebook facebook.com Twitter twitter.com ХабрХабр habrahabr.ru MySpace myspace.com Мій круг moikrug.ru Фотострана – соціальна мережа, віртуальна інтернет–держава fotostrana.ru Мир тесен- mirtesen.ru Гайдпарк gidepark.ru

Слайд 12

Хабрахабр 400 тис відвідувань в день, 60 тис. зареєстрованих користувачів

Слайд 13

Myspace 130 млн користувачів (у світі), 25 млн. відвідувань

Слайд 14

Мой Круг Соціальна мережа Яндекса для ділових людей

Слайд 15

ФотоСтрана 5 млн пользоветелей, 700 тис відвідувачів в день

Слайд 16

Мир тесен Соціальна мережа та конструктор сайтів, 170 тис відвідувачів в день

Слайд 17

Гайдпарк Нова соціальна мережа, ~ 500 тис відвідувачів в день

Слайд 18

Дякую за увагу

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика