X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Интернет"

Завантажити презентацію

"Интернет"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ИНТЕРНЕТ: ХОРОШО ИЛИ ПЛОХО? Підготував: Ільченко Вадим

Слайд 2

ТАК ЩО Ж ТАКЕ ІНТЕРНЕТ?

Слайд 3

ВВЕДЕННЯ: Інтернет - це глобальна комп'ютерна мережа, що об'єднує багато локальні, регіональні і корпоративні мережі і включає сотні мільйонів комп'ютерів.

Слайд 4

Про існування Інтернету знають всі цивілізовані жителі нашої планети. АКТУАЛЬНІСТЬ: З кожним роком кількість користувачів всесвітньої павутини неухильно зростає. Інтернет надає масу можливостей своєму клієнту.

Слайд 5

Інтернет-це невід'ємна частина життя сучасної людини. + Можливість отримувати знання Можливість навчатися. Можливість заробляти гроші - Інтернет-залежність - одна з проблем сучасного суспільства ГІПОТЕЗА:

Слайд 6

З'ясувати, яка частина населення схильна до Інтернет - залежності. . Виявити яку позитивну роль відіграє Інтернет в житті людей. ЗАВДАННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Слайд 7

Проведення соціологічного опитування серед різних вікових категорій людей. Складання порівняльних таблиць і графіків, і подальший аналіз їх. Дослідження матеріалів науково-популярної літератури. МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Слайд 8

Нав'язливе бажання перевірити електронну пошту остійне очікування наступного виходу в Інтернет Скарги оточуючих на те, що людина проводить занадто багато часу в інтернеті Скарги оточуючих на те, що людина витрачає занадто багато грошей на інтернет ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНІСТЬ Існують наступні симптоми Інтернет - залежності

Слайд 9

Сухість в очах Головні болі по типу мігрені Болі в спині Нерегулярне харчування, пропуск прийомів їжі Розлади сну, зміна режиму сну ФІЗІОЛОГІЧНІ СИМПТОМИ ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНІСТЬ

Слайд 10

Збільшення кількості часу, проведеного за комп'ютером Зневага родиною і друзями Проблеми з роботою чи навчанням Неможливість зупинитися ПСИХОЛОГІЧНІ СИМПТОМИ ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНІСТЬ

Слайд 11

Якщо тест показує, що звикання починає розвиватися, то необхідно починати лікування, поки воно ще можливо. Насамперед потрібно обмежити або припинити відвідування сайтів, форумів, чатів не належать до навчання або роботи. ЛІКУВАННЯ ЗАВЖДИ МОЖЛИВО! Потрібно більше читати, спілкуватися в реальному житті, намагатися якомога менше часу проводити в Інтернеті. І може бути через деякий час ви з радістю виявите, що до Інтернету тепер підключаєтеся тільки в разі необхідності.

Слайд 12

ЗА СТАЖЕМ РОБОТИ В ІНТЕРНЕТІ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика