X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтернет спвілкування

Завантажити презентацію

Інтернет спвілкування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтернет-Skype в Катарі Виконали: Воєвідко Дмитро Захотій Василь

Слайд 2

Історичний екскурс Skype— це приватне прогамне забезпечення (ПЗ) для інтернет-телефонії VoIP, створене двома підприємцями Нікласом Зеннстрьомом та Янусом Фріїсом, також засновниками файлообмінної мережі Kazaa. Вона конкурує з існуючими відкритими VoIP протоколами, такими як SIP, IAX, та H.323. Група Skype, придбана eBay в жовтні 2005, розміщена в Люксембурзі, з офісами в Лондоні, Таллінні і Празі. 2009 eBay продала більшу частину акцій Skype групі інвестиційних фондів.

Слайд 3

Skype після випуску почав дуже швидко зростати у всіх напрямках: за популярністю, в розробці програмного забезпечення, в обох — безплатних та платних сервісах. Комунікаційна система Skype відома завдяки широкому спектру її особливостей, зокрема безкоштовній голосовій та відео-конференції, та завдяки її здатності використовувати децентралізовану peer-to-peer технологію для подолання звичайних проблем з брандмауером та NAT (Network Adress Translation). За даними дослідницької компанії TeleGeography, 2008 року Skype став найбільшим оператором міжнародного голосового зв'язку — його частка від загального обсягу розмов склала 8%. Станом на 2011 рік щомісячно Skype користуються до 140 мільйонів людей по всьому світу. Технологія

Слайд 4

Технологія Користувачі Skype по суті роблять телефонні виклики і відеовиклики через їх комп'ютер використовуючи програмне забезпечення Skype і інтернет. Основа системи — безкоштовна комунікація між користувачами програмного забезпечення Skype; проте продукт також дозволяє користувачам Skype зв'язуватися з користувачами регулярної наземної лінії зв'язку і мобільних телефонів. Це програмне забезпечення зараз доступне безкоштовно і може бути завантажене з веб-вузла компанії. Головна відмінність між Skype та іншими клієнтами VoIP є те, що Skype діє на моделі peer-to-peer, замість більш традиційної моделі клієнт-сервер. Довідник користувачів Skype повністю децентралізований і розповсюджується серед вузлів в мережі, що означає, що мережа може зростати до великих розмірів дуже легко (на початок 2010 — понад 500 мільйонів користувачів[1]) без ускладнень та дорогої централізованої інфраструктури. Skype також перенаправляє виклики через інші Skype у мережі, щоб полегшити обхід Symmetric NAT та брандмауерів. Проте це поміщає додатковий тягар на тих, хто з'єднується з Інтернетом без NAT, оскільки їх комп'ютери і пропускна здатність мережі можуть використовуватися щоб надсилати виклики інших користувачів. Виділення посередницьких комп'ютерів повністю автоматичне, та індивідуальні користувачі не мають ніякого вибору, щоб блокувати таке використання їх ресурсів. Цей факт, однак, ясно не освітлений і, здається, суперечить ліцензійній угоді, яка обмежує Skype у використанні «процесора і пропускної здатності каналу [для] полегшення комунікації між [користувачем] і іншими користувачами програмного забезпечення Skype» (секція 4.1). Skype — це програмне забезпечення з закритим кодом, і має не стандартизований протокол, а приватний; що викликало підозру і потягло за собою деяку критику від розробників програмного забезпечення і користувачів. Клієнтське API Skype відкриває мережу для розробників програмного забезпечення. Skype API дозволяє іншим програмам використовувати мережу Skype, щоб отримати «white pages» і керувати дзвінками. Інтерфейс користувача у середовищі Windows був розроблений на Pascal використовуючи Delphi, версія Linux була написана на C++, а для Mac OS на Objective-C та Cocoa. Частини клієнту використовують Internet Direct (Indy) як бібліотеку з відкритим програмним кодом для комунікації сокетів.

Слайд 5

Безпека: Система Skype породжує досить багато дискусій на тему безпеки його трафіку. Мали місце деякі зіткнення з приводу питання безпеки та культури VoIP-телефонії через ці дискусії та деякі принципи проектування: весь трафік Skype кодується за замовчанням і користувач не може вимкнути це. Skype повідомляє, що використовує тільки відкрито доступні, сильні алгоритми кодування. Користувач не залучається до процесу кодування і тому не має справи з результатами інфраструктури Public key Це мало ефект на решту ринку, оскільки вони прагнуть запропонувати конкурентоздатну продукцію. Безпека Інтернет-комунікацій стала предметом, щодо якого люди стали обізнанішими і безпечна комунікація — це річ, яку вони хочуть бачити в продукції, яку вони використовують. Виходячи з того, що код Skype є приватною власністю та не є open source, рівень безпеки системи не може бути перевірений незалежними експертами. Отже, користувачі — експерти та не експерти — можуть спиратися при використанні лише на довіру виробника та поведінку програмного забезпечення, закачаного з ресурсів, авторизованих виробником. У 2004 році Niklas Zennstrom, один із засновників Skype визнав у статті в Інтернет-виданні The Register, що поточна модель безпеки використовувала відносно короткий розмір ключа, спираючись на безпеку через непрозорість, та не витримає переходу на open-source. Канонічна архітектура Skype і модель безпеки описуються детально в книзі «Skype: The Definitive Guide». Крім того, як мінімум два аналізи коду Skype було видано. Tom Berson з Anagram Laboratories, фахівець кодування і безпеки більш ніж тридцять років, був запрошений Skype, щоб проаналізувати їх вихідний код в жовтні 2005.

Слайд 6

Поширення і популярність Повідомлено, що 28 мільйонів користувачів Skype одночасно були активні 24 січня, 2011. SR Consulting в жовтні 2005 переглянуло 4 мільйони профайлів користувачів Skype, і надало деяку демографічну інформацію, повідомлену Новинами і Журналом Skype. Середній вік: 29.7 років. Близько 46 % користувачів Skype знаходяться в Європі. Бразилія і Китай мають більше користувачів Skype за будь-яку з країн. Китай має 13 % з населення Skype. Інформація щодо статі досі непереконлива і неточна. Більш ніж половина всіх користувачів відмовилася заявити свою стать.

Слайд 7

Слайд 8

Послуги SkypeOut SkypeOut дозволяє користувачам Skype зв‘язуватися з традиційними телефонними номерами, зокрема мобільними телефонами за невеликі гроші. Цей грошовий збір становить USD$0.024 за хвилину для найрозвиненіших країн, і USD$2.142 за хвилину для викликів з острову Diego Garcia. Через 180 днів не використання SkypeOut баланс на рахунку Skype зникає. Цей алгоритм робить Skypeout дорогим в обслуговувані для нечастих користувачів, оскільки вони часто втрачатимуть свою суму зі свого рахунку. Протягом 2006-го року SkypeOut-дзвінки в межах USA і Канади до абонентів в межах США і Канади були безкоштовні. SkypeIn SkypeIn дозволяє користувачам Skype отримувати виклики на їх комп'ютери з регулярних телефонних Дозволяє користувачам підписуватися на номери в таких країнах як Австралія, Бразилія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гонконг, Японія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія і США. Наприклад, користувач в Сан-Франциско створює локальний телефонний номер в Хельсінкі. Люди з Хельсінкі будуть платити тільки за місцеві переговори, щоб звернутися до цього номера. Skype Voicemail Skype Voicemail був випущений 10 березня, 2005. Ця послуга дозволяє людям, що дзвонять залишати голосові повідомлення для користувачів Skype, хто зараз недоступний. Skype Voicemail переніс численні проблеми за минулий рік і користувачі скаржаться, що багато голосових повідомлень ніколи не надходять. Також сервіс SkypeIn іноді не в змозі записати певні вхідні виклики на сторінці історії програми. Ці проблеми не були повністю вирішені. [ред.] Skype chat Skype підтримує текстовий груповий чат з інтерфейсом, подібним до IRC з 100 людей одночасно. Версія Macintosh використовує такий же стиль виду повідомлення як Adium, хоча з різним розширенням імені файлу. Стилі виду повідомлення, зроблені для Adium, можуть бути встановлені для Skype, і їх навіть не потрібно перейменовувати. Існує декілька косметичних багів, але нехтуючи ними, стилі Adium працюють без модифікації. Ця особливість не присутня в Windows, Linux, і версії КПК Skype. [ред.] Skype video calling На Windows XP (від користувачів Windows 2000 вимагається DIRECTX 9.0 для відеовикликів) і Mac, Skype 2.0 (і вище) підтримує відеоконференцію,[3] роблячи Skype одним з небагатьох кросплатформених рішень для відео-конференції між Windows і Mac. Skype підтримує відео чат лише один на один.

Слайд 9

Продажі бізнесу 2005 eBay купила Skype за 2,6 млрд $ — суму, названу багатьма аналітиками і пізніше визнану самій Ebay зависокою. Засновники сервісу Ніклас Зеннстром (Niklas Zennstrom) і Янус Фріїс (Janus Friis) з першим інвестором Говардом Гартенбаумом (Howard Hartenbaum) вклали в нього близько 20 млн $. eBay планувала використовувати Skype як інструмент підвищення ефективності в своїй основній діяльності, зокрема, як зручний засіб зв'язку між своїми клієнтами. Проте щільно інтегрувати підрозділ в свій основний бізнес їй не вдалося. За станом на кінець 2008 в світі налічувалося 405 млн зареєстрованих користувачів Skype, тоді як під час операції з eBay їх було тільки 53 млн. Число користувачів в 2008 в порівнянні з 2007 збільшилося на 47%. Виручка компанії в 2008 склала $551 млн, на 44% більше, ніж роком раніше. Компанія eBay 1 вересня 2009 офіційно оголосила про продаж 65% акцій свого VoIP-сервісу Skype. Як покупці виступила група інвесторів, до якої увійшли венчурні фонди Silver Lake, Index Ventures, Andreessen Horowitz і Canada Pension Plan (CPP) Investment Board. Сума операції склала 1,9 млрд $, її завершення планується в четвертому кварталі 2009. eBay збереже у себе інші 35% компанії. Виходячи з озвученої суми важ Skype був оцінений в 2,75 млрд $. 10 травня 2011 корпорація Microsoft офіційно оголосила про купівлю сервісу VoIP-телефонії Skype за 8,5 мільярда доларів.[4] Для Microsoft ця оборудка стала найдорожчою за усю 36-річну історію компанії. Skype увійде до складу Microsoft на правах окремого підрозділу. Очолюватиме чинний глава Skype Тоні Бейтс. Роботу зі Skype підтримуватимуть мобільні пристрої на платформі Windows Phone 7. Сервіс інтернет-телефонії буде інтегрований з низкою застосунків і онлайн-сервісів Microsoft, у тому числі з комунікаційною платформою Lync і поштовим клієнтом Outlook. Microsoft запевнив, що підтримуватиме версії Skype для інших операційних систем, у тому числі Mac OS X і Linux.

Слайд 10

Чистий прибуток американської інтернет-компанії eBay в I півріччі 2010 р. виріс на 18,31% в порівнянні з показником I півріччя 2009 р., склав 809,84млн. дол. У минулому році цей показник склав 684,45млн. дол Такі дані містяться у фінансовому звіті компанії. Виручка компанії в звітному періоді склала 4411 млн. дол. проти 4118 млн дол роком раніше. За підсумками II кварталу 2010 р. чистий прибуток компанії виріс на 26% і склав 412 млн дол проти 327 млн дол роком раніше. Виручка eBay за підсумками II кварталу 2010 р. склала 2215 млн дол, тоді як у минулому році цей показник склав 2098 млн дол

Слайд 11

Microsoft придбав Skype Минулого тижня Skype в черговий раз відклав свій вихід на біржу (IPO). Відразу після цього пішли чутки про те, що Facebook і Google ведуть переговори про покупку Skype. А сьогодні, несподівано для всіх, стало відомо, що Microsoft купила Skype за рекордні для себе $ 8.5 млрд. При всій повазі до Skype - це дуже велика сума. Адже річний дохід Skype становить менше $ 1 млрд, а чистий прибуток всього $ 260 млн. Однак, є кілька причин, заради яких варто було Microsoft переплатити за цей самий популярний у світі месенджер: # 1 - Заради Windows Phone Всі сходяться на думці, що Windows Phone - основна причина цієї угоди. У Google (Android) є Google Voice, у Apple (iOS) є Facetime, а у Microsoft - тільки блідий Windows Live Messenger, який точно не став би причиною популярності Windows Phone. Більш того, минулого року цей-самий Skype демонстративно закрив свою мобільну версію для Windows Mobile. Звичайно, тепер комбінація Windows Phone + Nokia + Skype буде викликати повагу. Покупка Skype також дає Microsoft вихід на всіх мобільних операторів, які впроваджують 4G технології і вважають за краще дружити з Skype (тобто ділити з ним доходи від голосового трафіку). # 2 - Для бізнес-комунікацій У Microsoft є власне рішення для корпоративних комунікацій - Lync (колишній MS Communications Server). Але воно використовується тільки у великих компаніях. А малому бізнесу Microsoft нічого запропонувати, на відміну від головного конкурента - Google. Популярний раніше в бізнесі Windows XP Messenger був невдало трансформований у невідповідний для бізнесу Windows Live Messenger. Звичайно, тепер, маючи Skype, Microsoft зможе надати повне рішення для спільної роботи в малому-середньому бізнесі. Крім того, Skype стане конкурентною перевагою Microsoft для забезпечення комунікацій між компаніями (b2b), а також компаній з клієнтами (b2c). # 3 - Заради влади в інтернеті Напевно, в Microsoft ще самі до кінця не розуміють, як Skype допоможе їм виправити їх не-дуже-вдалу інтернет-стратегію, але очевидно, що якщо перетворити 650 млн облікових записів Skype_ID в облікові записи Live_ID, то щось із цього та вийде . # 4 - Заради Facebook Як відомо, Microsoft є інвестором і партнером Facebook. А Facebook потрібен Skype. (Facebook навіть сама хотіла його купити, але, мабуть, поки не вистачило силоньок). Skype - це ідеальне рішення для відеозв'язку в Facebook (завдяки своїй p2p технології) і ідеальний десктоп-клієнт для Facebook.(Нагадаємо, Facebook і Skype вже наполовину інтегровані). А виграє Facebook -> програє Google -> виграє Microsoft. Якось так. # 5 - Щоб його не купив Google Мабуть, ця причина пояснює таку захмарну суму, яку Microsoft так швидко виклала. Звичайно, якщо б Google купив Skype, всі перераховані вище можливості перетворилися б у великі проблеми для Microsoft.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика