Інформаційно-пошукова система на прикладі працівника військового комісаріату
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Магістерська робота на тему: “Інформаційно-пошукова система на прикладі працівника військового комісаріату”
Опис проблемної області Автоматизована система документообігу – нове для України явище, втім, у Європі так працюють вже не один рік. Вона дозволяє зберігати всі матеріали у електронному вигляді: починаючи від позовної заяви та супутніх документів, і закінчуючи винесенням рішення або ухвали. Програма передбачає неупереджений розподіл справ на основі автоматичного вибору. Це, на думку законодавців, повинно знизити рівень корупції та хабарництва. Найголовніше є час, який втрачається стоячи в безглуздих чергах; таким чином ми маємо час для вирішення більш нагальних та важливіших справ. Мета дослідження - розробити інформаційну систему управління документообігом. Об'єкт дослідження – автоматизована система документообігу в військовому комісаріаті.
Результати дослідження Результатами дослідження є аналіз та синтез проблемної області і як результат: Розробка моделі даних визначення моделей механізмів мислення, тобто метапроцедур, знань, що працюють в системі, представлених моделлю предметної області опрацювання підходів для створення нормалізованої РБД
Актуальність роботи Автоматизована система документообігу – нове для України явище, втім, у Європі так працюють вже не один рік. Вона дозволяє зберігати всі матеріали у електронному вигляді: починаючи від позовної заяви та супутніх документів, і закінчуючи винесенням рішення або ухвали. Програма передбачає неупереджений розподіл справ на основі автоматичного вибору. Це, на думку законодавців, повинно знизити рівень корупції та хабарництва. Найголовніше є час, який втрачається стоячи в безглуздих чергах; таким чином ми маємо час для вирішення більш нагальних та важливіших справ. Мета дослідження - розробити інформаційну систему управління документообігом. Об'єкт дослідження – автоматизована система документообігу в військовому комісаріаті.
Опрацювання літератури В процесі ознайомлення з темою магістерської роботи, було опрацьовані наступні джерела Ручкін В.Н., Фулін В.А. «Автоматизовані системи управління» Глибовець М.М., Олецький О.В. Документообіг у військоматі. - К .:Видавничий дім "КМ Академія" , 2002 . - 366 c. Гаврилова Т.А., Хорошевский В.Ф. Бази даних пошукових систем. - СПб .:Санкт-Петербург, 2004 . - 384 c.
Місце проведення дослідження Національний Університет Біоресурсів і Природокористування України, Факультет комп'ютерних наук та економічної кібернетики Кафедра інформаційних систем та програмування Територія досліджуваного підприємства
Результати дослідження Результатами дослідження є аналіз та синтез проблемної області і як результат: Розробка моделі даних визначення моделей механізмів мислення, тобто метапроцедур, знань, що працюють в системі, представлених моделлю предметної області опрацювання підходів для створення нормалізованої РБД
При відкритті програми з’являється діалогове вікно в якому необхідно ввести і’мя, пароль та натиснути кнопку розпочати (рис.1).
Наступною формою є головне меню. Зручний інтерфейс дозволяє з легкістю працювати з ПП (рис.2).
Натиснувши на статистику можливо обрати рік за який було зібрані та проаналізовані дані (рис.3).
При обиранні певного року ми маємо можливість переглянути інформацію та певні показники для подальшого аналізу. В поле DBEdit зберігається інформація, за допомогою DBNavigator ми зберігаємо дані в БД
Наступна ціль роботи: можливість встати на військовий облік в автоматичному режимі. Так обравши одне з підменю зявляється форма де заповнюється вся необхідна інформація для цього процесу(рис.5).
Отож в поле мемо1 та мемо2 записуються заяви необхідні для подання документів, вся інформація зберігається в БД (рис.6).
Дякую за увагу… Програма знаходиться в процесі допрацювання, тому кінцевий результат має бути представлений згодом.
Схожі презентації
Категорії