X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВА СИСТЕМА

Завантажити презентацію

ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВА СИСТЕМА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВА СИСТЕМА

Слайд 2

Мета і призначення розробки Мета роботи – засвоїти принцип використання поліморфних списків об'єктів і реалізувати роботу програмного забезпечення , що використовує ці принципи. Програма призначається для обробки таблиць даних.

Слайд 3

Зміст Вступ Призначення Технічні характеристики Отримані результати

Слайд 4

Призначення та область використання Призначення даної програми – збереження інформації о музичних альбомах: назва, рік випуску, кількість треків, кількість бонусних треків та довготи звучання. Розроблена програма повинна виконувати: Створення поліморфного списку об’єктів Вивід його на екран Занесення у файл Зчитування з файлу Пошук запису Редагування запису Вставка нового запису Знищення запису Знаходження запису найменшою кількістю треків у заданому діапазоні років Вихід.

Слайд 5

Технічні характеристики Функціонування системи цілком забезпечується стандартною конфігурацією IBM сумісних персональних ЕОМ. Для експлуатації системи необхідний IBM/PC AT з CPU типу k286 чи вище, обсягом оперативної пам'яті 4 Мбайт і накопичувачем на HARD диску обсягом не менш 200 Мбайт.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика