X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності"

Завантажити презентацію

"Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності

Слайд 2

Інформаційні технології Інформаційні технології дають змогу не лише збирати й накопичувати інформацію, а й здійснювати такі операції, як аналіз інформації, її збереження, перетворення та передавання.

Слайд 3

Презентація Для проектної діяльності важливим етапом є презентація. Презентація – це спосіб представити нову інформацію, досягнення або можливість за допомогою відповідних засобів. Іншими словами – це демонстраційні матеріали для будь-якого публічного виступу.

Слайд 4

Презентація Презентація – це найбільш важлива і відповідальна частина роботи над проектом. Презентацію можуть розробляти науковці для представлення наукових проектів, а також фахівці, що працюють у сфері бізнесу, дизайнери, рекламні агенти та інші. Найпоширенішими є мультимедійні презентації.

Слайд 5

Мультимедія Мультимедія – це особливий вид комп’ютерної технології, що об’єднує в собі як традиційну статичну (текст, графіка), так і динамічну інформацію (мовлення, музика тощо.) Для такого виду презентації використовують – мультимедійний проектор, який з’єднаний з комп’ютером і передає інформацію на широкий екран для аудиторії.

Слайд 6

Power Point Найбільш поширеною програмою для створення мультимедійних презентацій є PowerPoint – програма для створення і проведення презентацій, що є частиною Microsoft Office і доступна в редакції для операційної системи Microsoft Windows.

Слайд 7

Power Point

Слайд 8

Power Point

Слайд 9

Мультимедійні презентації

Слайд 10

Мультимедійні презентації

Слайд 11

Мультимедійні презентації

Слайд 12

Microsoft Office Publisher Microsoft Office Publisher - настільна видавнича система, призначена для підготовки публікації. Ця програма робить акцент на проектуванні розмітки сторінки, а не на оформленні та перевірці тексту. Достатньо у зразок макета ввести потрібні тексти, змінити розташування об’єктів до вподоби , й вийде оригінальна публікація.

Слайд 13

Microsoft Office Publisher Ця програма є потужним інструментом, який реалізує технології, що дають змогу підбирати правильні з дизайнерської точки зору рішення. Більше 8500 варіантів шаблонів для створення інформаційних матеріалів дають можливість швидко створювати публікації високої якості.

Слайд 14

Microsoft Office Publisher

Слайд 15

Microsoft Office Publisher

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика