X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційна безпека. Шифрування повідомлень

Завантажити презентацію

Інформаційна безпека. Шифрування повідомлень

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційна безпека. Шифрування повідомлень Мойсеєв Роман НВК “Школа-гімназія “Сихівська”

Слайд 2

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Захист інформації – сукупність методів і засобів, що забезпечують цілісність, конфіденційність і доступність інформації. НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 3

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 4

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Криптографія Наука про математичні методи забезпечення конфіденційності. перестановочні ключ-3421 «Шифр» «фриш» підстановочні «Цезар» «Щзигу» НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 5

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Стеганографія Приховування факту наявності повідомлення взагалі. невидимі чорнила мікрокрапки цифрові водяні знаки НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 6

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Частотний аналіз Передбачає, що частота появи заданої літери алфавіту в досить довгих текстах одна і та ж для різних текстів однієї мови. НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 7

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Поліалфавітний шифр Полягає в тому, щоб використовувати різні шифри для різних частин повідомлення. НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 8

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Скітала - пристрій шифрування, який використовувався у Стародавній Спарті. Перпендикулярно стрічці писалось повідомлення, потім стрічка розмотувалась і передавалась одержувачу НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 9

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Шифрувальний механізм XVI століття (Франція) НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 10

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Енігма - автомат, що використовувалася Німеччиною з кінця 20-тих і до кінця Другої світової війни. НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 11

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Комп'ютери дозволяють шифрувати будь-які дані, які можна представити в комп'ютері у двійковому вигляді. Зокрема, зараз використовують 128-бітне кодування НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 12

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Асиметричне шифрування Схема, у якій застосовуються пари ключів: відкритий, що зашифровує дані, і відповідний йому закритий, що їх розшифровує. НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 13

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Слайд 14

НВК "Школа-гімназія "Сихівська" НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика