X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформація, інформаційні системи, технології

Завантажити презентацію

Інформація, інформаційні системи, технології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Повторення Повідомлення - це інформація, яку можна відокремити від іншої інформації. Дані - повідомлення, подані у формалізованому вигляді. Знання – систематизовані поняття, уявлення, судження. Інформаційний процес визначає дії, які можна виконувати з інформацією.

Слайд 6

Повторення Основними інформаційними процесами є пошук, зберігання, накопичення, передавання, поширення, опрацювання, використання, створення й захист інформації. Критеріями оцінювання інформації є вірогідність, корисність, актуальність, зрозумілість і повнота. Повідомлення, що відповідають цим критеріям, називають інформативними.

Слайд 7

Повторення Кодування повідомлень - це подання повідомлень у певній формі за допомогою системи символів. Двійкове кодування — це кодування інформаційних повідомлень послідовностями двійкових цифр, умовно позначених цифра ми 0 і 1. Біт - один розряд двійкового коду. Байт - послідовність із 8 біт. Надлишковість інформаційного повідомлення – величина, що показує, у скільки разів може бути коротшим повідомлення, в якому закодовано ту саму інформацію. Надлишковість дає змогу визначити, який обсяг інформації міститься в повідомленні.

Слайд 8

Об’єкти та інформаційні системи. Інформаційні системи та технології Інформаційна система - це система, яка здійснює або в якій відбуваються інформаційні процеси.

Слайд 9

Інформаційні системи Телебачення — забезпечує насамперед збирання й поширення інформації. Мережа мобільного зв’язку — допомагає передавати інформацію. Цифровий фотоапарат — обробляє інформацію, отриману під час зйомки, та може зберігати її. Комп’ютер — здійснює майже всі інформаційні процеси, як система, призначена спеціально для роботи з інформацією. Людина — ми всі є найдосконалішими інформаційними системами з усіх, які знаємо.

Слайд 10

Різновиди інформаційних систем

Слайд 11

Інформаційна система міє дві складові — програмне та апаратне забезпечення.

Слайд 12

Порівняння роботи технічної інформаційної системи з діяльністю людини

Слайд 13

Схема технічної інформаційної системи

Слайд 14

Інформаційні технології та сфери їх застосування

Слайд 15

Інформаційні технології та сфери їх застосування

Слайд 16

Етапи розвитку інформаційних технологій у розрізі інформаційних процесів

Слайд 17

Інформатика як наука та галузь діяльності людини

Слайд 18

Інформатика

Слайд 19

Інформаційна компетентність та інформаційна культура

Слайд 20

Слайд 21

Властивості об’єктів

Слайд 22

Властивості об’єктів

Слайд 23

Моделі

Слайд 24

Інформаційна модель

Слайд 25

Слайд 26

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика