X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
і

Завантажити презентацію

і

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Царство грибів  Гриби  (лат. Fungi) — царство еукаріотичних безхлорофільних гетеротрофних організмів, які живляться переважно осмотрофно, і більшість з яких здатні розмножуватись за допомогою спор (хоча деякі втратили цю можливість і розмножуються вегетативно).

Слайд 2

У процесі пристосування до різних наземним умов проживання у грибів виникають численні видозміни міцелію: це склероції, столони, ризоїди, різоморфи, гаусторії та ін. Наприклад, з допомогою столонів – повітряних дугоподібних гіф – гриб швидко поширюється по субстрату. Столони прикріплюються до субстрату ризоїдами. Клітини грибів вкриті оболонкою з пектинових речовин та дуже рідко целюлози. Способи розмноження грибів: –  вегетативно (шматочками міцелію, брунькуванням); – нестатево (за допомогою спор, які утворюються в спеціальних органах – спорангіях чи на кінцях особливих виростів міцелію – конідієносців); – статево.

Слайд 3

Царство рослин Рослини – клітинні еукаріотичні організми, які здатні до автотрофного живлення та ведуть здебільшого прикріплений спосіб життя. Розміри рослин дуже різні: від одноклітинних мікроскопічних (більшість одноклітинних водоростей) до багатоклітинних гігантських дерев завтовшки 10-12 м (баобаб) і висотою 100- 155 м (секвойя).

Слайд 4

Зеле ні росли ни —  автотрофні організми, для яких є характерною здатність до фотосинтезу та наявність щільної клітинної оболонки, яка утворена здебільшого целюлозою. Запасною речовиною у рослин є, як правило, крохмаль. Рослини є першою ланкою всіх харчових ланцюжків, так що від них залежить життя тварин. Вони є джерелом більш як десяти тисяч біологічно активних речовин, які діють на організм людини та тварин, зокрема при вживанні у їжу.

Слайд 5

Царство тварин Твари ни (лат Animalia або Metazoa) — царство переважно багатоклітинних еукаріотичних (ядерних) організмів, однією з найголовніших ознак якого є гетеротрофність (тобто, споживання готових органічних речовин) та здатність активно рухатись.

Слайд 6

Основні ознаки ОЗНАКИ ТВАРИН. • Тварини живляться  готовими органічними речовинами, що є у складі інших організмів; • більшість тварин активно рухаються (стрибає, літає, плаває, бігає, повзає, ходить); • у навколишньому світі орієнтуються за допомогою органів чуттів, вирізняються складною поведінкою; • ростуть певний період. Значення тварин в природі:  • важлива ланка в ланцюгу живлення; • багато тварин – запилювачі рослин; • тварини переносять насіння, сприяючи розселенню рослин; • тварини переробляють речовини ґрунту, формуючи гумус. За способом живлення розрізняють: • рослиноїдні тварини (заєць, кінь, корова); • м'ясоїдні, або хижаки (вовк, лев, сова); • всеїдні тварини (ведмідь, свиня).

Слайд 7

Супергрупа Archaeplastida Archaeplastida (або Plantae sensu lato - в широкому сенсі) є головною групою еукаріотів, включаючи червоні морські водорості (Rhodophyta), зелені морські водорості і наземні рослини, разом з невеликою групою прісноводних одноклітинних морських водоростей, названих glaucophytes. Хлоропласти всіх цих організмів оточені двома мембранами, припустивши, що вони розвинулися безпосередньо від endosymbiotic cyanobacteria. У всіх інших групах хлоропласти оточені трьома або чотирма мембранами, припустивши, що вони були придбані в другу чергу від червоних або зелених морських водоростей.

Слайд 8

Супергрупа SAR Супергрупа SAR (Stramenopiles + Alveolata + Rhizaria) - группа еукаріотів, що включає страменопіл, альвеол і Різарі. Одноклітинні, багатоклітинні і колоніальні організми; як автотрофи, так і гетеротрофи, дуже різні за місцем проживання і способу життя. Описано понад 60 тисяч видів.

Слайд 9

Cупергрупа Excatava Cупергрупа Excatava-доволі різноманітна супергрупа.Сюди входять різні одноклітинні організми з джгутиками:паразити людини,такі як лямблія та трипаносома,а також непаразитичні організми,наприклад,евглена зелена,

Слайд 10

Супергрупа Amoebozoa Супергрупа Amoebozoa-супергрупа,до якої входять різні амеби і більш скадні слизовики.

Слайд 11

Супергрупа Opisthokonta Супергрупа Opisthokonta- систематична група евкаріот високого рангу, що об'єднує царства тварин і грибів, а також низку груп протист. Інші евкаріоти, а саме рослини та більшість протист, належать до групи Bikonta, тобто дводжгутикові.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика