X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Характеристика програмного забезпечення

Завантажити презентацію

Характеристика програмного забезпечення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Характеристика програмного забезпечення

Слайд 2

Програмне забезпечення - комп'ютерні програми і дані, призначені для розв'язку певного кола завдань і зберігаються в цифровому вигляді.

Слайд 3

За призначенням ПЗ поділяється на 

Слайд 4

Системне програмне забезпечення служить для забезпечення роботи власне самого комп'ютера й виконання прикладних програм.

Слайд 5

Різні види системного ПЗ містять у собі операційні системи, драйвери пристроїв комп'ютера, сервісні програми (утиліти) тощо.

Слайд 6

Слайд 7

Прикладне програмне забезпечення або додатки – софт, призначений для виконання конкретних завдань користувача, розрахований на безпосереднє «спілкування» з ним і для забезпечення застосування машини в різноманітних сферах життєдіяльності людини.

Слайд 8

Прикладне ПЗ - найчисленніше з усіх видів продуктів ПЗ. Сюди входять додатки, що виконують роботу з даними в сфері різних предметних областей.

Слайд 9

До прикладного ПЗ ставляться такі види програм як: текстові редактори графічні редактори редактори тривимірної графіки системи аудіо й відео монтажу web-редактори браузери банківські та бухгалтерські програми настільні видавничі системи геоінформаційні системи ігри інтернет-клієнти інші

Слайд 10

Інструментальне програмне забезпечення або системи програмування- це засоби для автоматизації процесу розробки нових.

Слайд 11

Для створення програми на якій-небудь мові програмування необхідно задіяти такі компоненти: 1. Текстовий редактор 2. Компілятор або інтерпретатор для перекладу тексту в проміжний об'єктний код. 3. Збирач, що виконує об’єднання об'єктних модулів.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика