X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Графічний редактор Фотошоп"

Завантажити презентацію

"Графічний редактор Фотошоп"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інструмент Виділення Виділення прямокутної, овальної, круглої, у вигляді рядка і стовпчика областей. Маленький чорний трикутник справа внизу вказує на те, що цей елемент має модифікатори.

Слайд 2

Види комп’ютерних графік

Слайд 3

Інструмент Лассо Дозволяє виділяти різні області. Даний інструмент має модифікатори: магнітне ласо (виділення ділянок з різними відтінками одного кольору), полігональне ласо (виділення за допомогою прямих ліній), ласо.

Слайд 4

Інструмент Чарівна паличка Також як і інструмент ласо дозволяє виділяти різні області одного кольору. Тільки вже не потрібно виділяти область, досить тільки клацнути по ній мишкою. Чутливість палички можна регулювати.

Слайд 5

Растрова графіка  Растрова графіка застосовується у випадках, коли графічний об'єкт представлено у вигляді комбінації точок (пікселів), яким притаманні свій колір які певним чином розташовані у координатній сітці.

Слайд 6

Фрактальна графіка Фрактал  —нерегулярна, самоподібна структура. В широкому розумінні фрактал означає фігуру, малі частини якої в довільному збільшенні є подібними до неї самої. 

Слайд 7

Види графічних редакторів

Слайд 8

Інструмент Кисть Модифікатори: олівець, заміна кольору. Малює мазками пензля. Вибравши кисть, ми, як правило, повинні вказати її колір.

Слайд 9

Векторна графіка Векторна графіка - створення зображення з сукупності геометричних примітивів- (точок, ліній, кривих), тобто об’єктів, які можна описати математичним рівнянням.

Слайд 10

Тривимірна графіка Тривимірна графіка — розділ комп'ютерної графіки, сукупність прийомів та інструментів, призначених для зображення об'ємних об'єктів.

Слайд 11

Інструмент Ластик Відповідає за стирання непотрібної області. Модифікатори: чарівний ластик, фоновий ластик. Стирає пікселі і відновлює частини зображення до збереженого раніше стану.

Слайд 12

Інструмент "Градієнт" або "Заливка" Зафарбовування області кольором. Модифікатори: градієнт, заливка. Створює лінійний, радіальний, кутовий, відбитий і ромбоподібний переходи між кольорами.

Слайд 13

Інструмент Розмиття Відповідає за розмиття деяких областей. Модифікатори: різкість, палець. Розмиває різкі краї зображень.

Слайд 14

Інструмент Виділення контура Модифікатори: стрілка. Роблять видимими опорні точки, напрямні лінії і напрямні точки у виділених фігурах або сегментах.

Слайд 15

Інструмент Текст Дозволяє додати текст на зображенні. Модифікатори: вертикальний текст, горизонтальний текст-маска, вертикальний текст-маска. Створюють написи на зображенні.

Слайд 16

Інструмент Перо Модифікатори: вільне перо, перо +, перо -, кут. Дозволяють малювати гладкі шляху. Призначено для побудови і редагування шляху.

Слайд 17

Інструмент Коментарі Дозволяє додавати коментарі до зображення. Модифікатори: аудіо. Створюють текстові і звукові примітки, які можуть бути приєднані до зображення.

Слайд 18

Інструмент Піпетка Вибір кольору. Модифікатори: колірний еталон, лінійка. Обирає зразок кольору на зображенні.

Слайд 19

Інструмент Рука Необхідний для переміщення по документу. Переміщує зображення в межах його вікна.

Слайд 20

Інструмент "Масштаб" Відповідає за збільшення або зменшення масштабу. Інструмент масштабування документа (наближає / видаляє глядача).

Слайд 21

- Робота в стандартному режимі і в режимі «Швидкої маски». - Налаштування вікна редактора. - Перехід в редагування ImageReady. Редагувати в режимі швидкої маски

Слайд 22

Інструмент Еліпс Додавання на зображення геометричних фігур. Модифікатори: прямокутник, прямокутник з округленими кутами, лінія, багатокутник, довільна область.

Слайд 23

Заключення Adobe Photoshop - розширений графічний редактор для роботи з растровими зображеннями. Фотошоп є лідером ринку в області комерційних засобів редагування растрових зображень.

Слайд 24

Інструмент Випалювання Дозволяє затемнити або освітлити-яку область зображення. Модифікатори: освітлювач, губка. Затемнює області зображення.

Слайд 25

Історія створення ADOBE PHOTOSHOP У 1984 році батько купив один з перших Макінтошів , функціональні можливості якого дуже розчарували братів - саме це і поклало початок створенню програми , яка в майбутньому принесе прибуток в мільйони доларів.

Слайд 26

Огляд панелі інструментів Adobe Photoshop CS2

Слайд 27

Робоча область Adobe Photoshop CS2 Робочі області дозволяють вибрати які вікна будуть з'являтись на екрані. Ви можете уявити собі робочі області, між якими можна перемикатись в будь-який час.  A. Горизонтальне меню - Організована область меню, розділена за різними виконуваних типам завдань. B. Панель налаштувань - Містить налаштування, можливі для обраного інструменту. C. Панель інструментів - Містить широкий вибір доступних інструментів в Photoshop, а також колір переднього плану, фоновий колір та інші функції. D. Вікно документа - Вікно, яке вміщує редагований в Photoshop документ. E. Активна область зображення - Вікно документа містить активну область зображення (показана білим зверху). Це область, в якій працює художник F. Навігатор -Використовується для навігації по великих зображень. G. Панель кольорів - Панель, використовувана для вибору кольорів переднього і заднього планів для малювання або заливки ними. H. Історія - Постійно оновлюється запис попередніх змін внесених в документ. I. Шари - Шари в Photoshop дозволяють вам працювати над окремими полотнами, дозволяючи різним речам проявлятися над або під іншими.

Слайд 28

Дякую за увагу!

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Слайд 40

Слайд 41

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Слайд 48

Слайд 49

Слайд 50

Слайд 51

Слайд 52

Слайд 53

Слайд 54

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика