X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Глобальна мережа інтернет та її основні послуги

Завантажити презентацію

Глобальна мережа інтернет та її основні послуги

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основним завданням дипломної роботи було: дослідити глобальну мережу Інтернет та інтерактивне спілкування

Слайд 2

ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА ІНТЕРНЕТ ТА ЇЇ ОСНОВНІ ПОСЛУГИ. ПРОГРАМИ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ Виконала учениця групи № 18 Зрум Марія

Слайд 3

Internet - найбільша глобальна комп'ютерна мережа, що зв'язує десятки мільйонів абонентів у більш як 150 країнах світу. Електронна пошта найпоширеніша послуга мережі Internet. Сьогодні свою адресу в системі електронної пошти мають сотні мільйонів чоловік.

Слайд 4

Чат - (англ. [chat] - базікати, слова, розмова) - засіб обміну повідомленнями в комп'ютерній мережі в режимі реального часу. Говорячи про мережеве спілкування, неможливо не сказати про веб-чати,які широко розповсюдилися в 90-і роки XX століття і залишаються досить популярними до цих пір. Згодом, крім звичайних текстових чатів були придумані відео, а також голосові чати. Форум - інтернет-ресурс, популярний вид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат.

Слайд 5

Сучасне інтерактивне спілкування Останнім часом стали популярними служби інтерактивного спілкування, тобто спілкування між людьми у мережі в режимі реальному часу (on-line), що моделює живе спілкування. Роз глянемо принципи функціонування служби миттєвих повідом лень і популярні програми-клієнти цих служб.

Слайд 6

Створення поштової скриньки на Ukr.net Практичне застосування теми

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Висновок Дослідивши мережу Інтернет та інтерактивне спілкування ми дізналися що являє собою Інтернет та які послуги інтерактивного спілкування він надає. Вданий час кожен з нас користується Інтернет - ресурсами. Ми дізнались покрокову реєстрацію на сайті ukr.net.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика