X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Формування клітинок

Завантажити презентацію

Формування клітинок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

- радість - успіх - обдарованість - кмітливість на нас чекає ви продемонструєте

Слайд 2

D3 E4 D2:E2 F2:H4 I1:J6 D3, E4 H9:H13, D3

Слайд 3

=2-х; =x4 – 3F7; СУММ(A1:B10, C3:C5). =2 – A4; =D1^4 – 3*F7; = СУММ(A1:B10; C3:C5). =A2/B5;

Слайд 4

=ЕСЛИ K3=0; K3^5; abs(K3); =ЕСЛИ(B2>=0; B2^5; abs(B2)); =ЕСЛИ(M4>=0, M4^5, abs(M4)).

Слайд 5

абсолютне посилання а) А1, В5, L3; відносне посилання б) $B5, R$3; змішане посилання в) $F$5, $R$4.

Слайд 6

формування клітинок

Слайд 7

Знати способи введення даних різних форматів, способи вирівнюванням вмісту клітинок, способи форматування клітинок, способи умовного форматування даних. Вміти форматувати дані, клітинки та діапазони клітинок, надавати коміркам умовного форматування, копіювати формати.

Слайд 8

Вирівнювання вмісту клітинок Шрифти Межі клітинок Умовне форматування даних Копіювання формату

Слайд 9

За форматування даних відповідає діалогове вікно Формат клітинок, яке відкривається за допомогою Формат → Комірка, в якому слід вибрати потрібну вкладку: Число, Вирівнювання, Шрифт, Межа, Вигляд або Захист.

Слайд 10

Формат клітинок → вкладка Вирівнювання

Слайд 11

Формат клітинок → вкладка Шрифти

Слайд 12

Формат клітинок → вкладка Межа

Слайд 13

Формат → Умовне форматування

Слайд 14

Відкрийе книгу Завдання1 (D:\\ Моя флешка\Семінар\Завдання1.xls.). Відформатуйте таблицю на аркуші Розклад за зразком, наведеним на картці. Збережіть книгу у папці Учнівська з назвою Форматування.

Слайд 15

форматування

Слайд 16

Перейдіть на аркуш Земля. Відформатуйте таблицю за зразком. Заповніть відповідні клітинки потрібними формулами. Установіть числові формати, щоб усі числа відображалися з двома десятковими розрядами, а в клітинках для обчислення відсотків установіть відсотковий формат. Приховайте стовпці з даними про Південну півкулю. Установіть захист клітинок з даними про Землю в цілому і приховайте в них формули. Збережіть зміни.

Слайд 17

форматування

Слайд 18

Перейдіть на аркуш Абітурієнт. Відформатуйте таблицю за зразком. Скопіюй формулу для діапазону комірок І3:І9 та J3:J9. Використовуючи умовне форматування даних, зафарбуйте комірки, значення яких перевищують державне замовлення зеленим кольором, прохідний бал - жовтим кольором, решта - червоним кольором.

Слайд 19

форматування

Слайд 20

контроль

Слайд 21

Які дії можна виконувати при форматуванні? Як встановлюється потрібне вирівнювання вмісту клітинок? Як увімкнути розміщення тексту клітинки у кілька рядів? Як об’єднати кілька клітинок в одну? Як застосовується умовне форматування даних?

Слайд 22

Опрацювати тему 3.9. «Форматування клітинок», дати відповіді на питання для самоконтролю і тим самим підготуватися до комп’ютерного тестування наступного уроку. За допомогою програми Microsoft Excel, створити кросворд, обираючи вивчені розділи з інформатики за бажанням. Кросворд має містити запитання, місце для введення відповідей, картинки. На 10, 11, 12 кросворд створюємо з використанням логічної функції ЕСЛИ.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика