X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ф. М. Достоєвський “Злочин і кара”

Завантажити презентацію

Ф. М. Достоєвський “Злочин і кара”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ф. М. Достоєвський “Злочин і кара”

Слайд 2

“Мене називають психологом, я лише реаліст у вищому сенсі…” Ф. М. Достоєвський

Слайд 3

Санкт-Петербург. Будинок 7/14 на розі Малої Міщанської та Столярного провулка Тут Достоєвський написав “Гравця” та “Злочин і кару”

Слайд 4

“Я його задумав, лежачи на нарах” Федір Достоєвський про роман ”Злочин і кара” “Все серце моє з кров’ю вкладається у цей роман”

Слайд 5

“Злочин і кара” – роман нового, поліфонічного типу художнього мислення. Під “поліфонією” слід розуміти такий підхід письменника до зображення персонажів, який дає можливість кожному герою бути втіленням самостійної ідеї (М. Бахтін)

Слайд 6

Жанрова специфіка роману Роман поєднує в собі такі ознаки : соціально-філософського психологічного авантюрного детективного ідеологічного любовного

Слайд 7

Петербург Раскольникова

Слайд 8

Філософські погляди героя – теорія наполеонізму “звичайні” люди “незвичайні” люди “тремтячі створіння” “право мають… переступити бодай через кров” “матеріал” “на таких людях, видно, не тіло, бронза” “Я не стару вбив, ….я себе вбив”

Слайд 9

Руйнівні наслідки моральної вседозволеності “Але тут починається нова історія, історія поступовогооновлення людини, історія поступового переродження її”

Слайд 10

Соня Мармеладова служить ближнім, вона йде на самопожертву заради інших. Героїня своїм життям доводить, що людина має йти шляхом Добра, шляхом Христа. Її правда у релігії серця Правда Соні Мармеладової

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика