X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джерела й параметри растрових зображень

Завантажити презентацію

Джерела й параметри растрових зображень

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Gimp.Зміна режимів. GIMP - це графічний редактор для роботи з растровою графікою.

Слайд 2

Різні типи зображень служать різним цілям. Для інтернету, на приклад, розмір відіграє важливу роль, для сімейного портрета - глибина кольору. GIMP з цим справляється, в основному, конвертацією між трьома основними режимами, як видно з меню.

Слайд 3

Щоб перетворити зображення в той чи інший режим, виберіть відповідну команду Малюнок Діалог для зміни режимуим, виберіть відповідну команду.

Слайд 4

Слайд 5

RGB - режим за замовчуванням - використовується для високоякісних кольорових зображень і підтримує мільйони кольорів. Це також режим для більшості інструментів, включаючи масштабування, кадрування і навіть відображення, оскільки він дає більше інформації для роботи.

Слайд 6

У режимі RGB кожна точка складається з трьох компонентів: червоного, зеленого і синього. Кожен з них може приймати значення від 0 до 255. Що ви бачите як точку є сума значень цих компонентів.

Слайд 7

Індексований - цей режим використовується в тих випадках, коли важливий розмір файлу, або коли у зображення малу кількість квітів. У цьому режимі зазвичай використовується 256 квітів і менше. При перетворенні зображення в цей режим GIMP намагається знайти за замовчуванням палітру оптимального набору кольорів.

Слайд 8

Малюнок Діалог «Змінити на індексовані кольори»

Слайд 9

Градації сірого - сірі зображення містити тільки відтінки сірого. У цього режиму є особливі застосування, і він займає менше місця на диску в деяких форматах, але його не рекомендується використовувати для загального користування, так як він не підтримується багатьма додатками

Слайд 10

Немає необхідності ставити зображення в будь режим до збереження в якомусь форматі. GIMP може це зробити автоматично.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика