X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
дещо з історії

Завантажити презентацію

дещо з історії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дещо з історії… Стеценко Ольга Володимирівна, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - колегіум” Смілянської міської ради Черкаської області

Слайд 2

БЛЕЗ ПАСКАЛЬ Французький математик, фізик, філософ і письменник. Народився в місті Клермон- Ферран в сім’ї голови налогового управління. З раннього дитинства виявляв надзвичайні розумові здібності.

Слайд 3

“П а с к а л і н а” Блез часто допомагав батькові виконувати підрахунки. Це було не цікаво і хлопчик мріяв про машину, яка могла б сама рахувати. У 1642 році дев’ятнадцятирічний юнак створив машину, що додавала сама.

Слайд 4

Ґотфрід Вільгельм Лейбніц Німецький математик, що створив обчислювальну машину, яка була здатна виконувати не тільки додавання та віднімання, але й множення, ділення.

Слайд 5

Машина Готфріда Вільгельма Лейбніца Вона була значно складніша за “Паскаліну”. Складалася з циліндрів на які було нанесено цифри.

Слайд 6

Чарльз Беббідж Англійський математик, який вперше задумався про створення механізму, що виконував би обчислення досить точно. Він присвятив майже все своє життя цьому питанню, але так і не створив діючу модель. Беббідж назвав свій винахід «Аналітична машина».

Слайд 7

Частина машини Беббіджа, складена після його смерті сином з частин, знайдених у лабораторії. Реконструкція машини, виготовлена за проектом Беббіджа, з Лондонського музею науки.

Слайд 8

Герман Холлеріт Його машина була призначена для обробки результатів перепису населення США.

Слайд 9

1951 року в Києві під керівництвом С. Лебедєва було створено МЕОМ (Мала Електронна Обчислювальна Машина). 1952 року ним же було створено ШЕОМ (Швидкодіюча Електронна Обчислювальна Машина), яка була на той час кращою в світі та могла виконувати близько 8 тисяч операцій за секунду. Сергій Олексійович Лебедєв

Слайд 10

Мала Електронна Обчислювальна Машина Сергія Лебедєва

Слайд 11

Дякую за увагу!

Слайд 12

Л І Т Е Р А Т У Р А : 1. О.В. Артамонова Відкриття і винаходи – К.: Перо, 2009 2. Інтернет-джерело http://ru.wikipedia.org/wiki/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика