X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чати

Завантажити презентацію

Чати

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роботу підготувала учениця 10 класу Тростянецької СЗШ № 2 Войтенко Олени

Слайд 2

Чати та їх особливості Чат (англ. chat — "балачка") — засіб для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами Інтернету у режимі реального часу. За сферою застосування чати поділяються на: групова комунікація; персональні комунікації (ICQ, Jabber, Skype, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger, Hamachi) — для особистого спілкування; ділові (робота в групах); споживацькі (підтримка клієнтів компанії на корпоративному сайті).

Слайд 3

Етикет на форумах та чатах Не розсилати «листів щастя». Пам'ятати, що опис теми в комунікаторі має містити певні відомості. Якщо ви пишете до людини вперше, потрібно представитися, адже співрозмовник бачить лише ваш індефікаційний номер. Не вставляйте в повідомлення велику кількість смайликів. Не пишіть без потреби великими буквами, найчастіше це означає крик.

Слайд 4

6. Пам’ятайте, що написане слово має зовсім іншу силу експресії, ніж слово сказане. 7. Не забувайте про правила ввічливості. 8. Не втручайтеся в конфлікти й не допускайте їх: флейми (flames) - це емоційні зауваження, часто висловлені без урахування думки інших учасників розмови.

Слайд 5

За дотриманням правил слідкують модератори та адміністратори Модератор — людина, що відповідає за дотримання встановлених норм поводження на інтернет-ресурсах, частіше форумах. Адміністратор — учасник, наділений можливістю редагувати, переміщати та видаляти чужі повідомлення у визначеному розділі чи темі, а також контролювати доступ до них інших учасників.

Слайд 6

Спілкування в чатах * Спілкування у веб-чаті здійснюється в одній або кількох кімнатах для розмов (англ. chatrooms). Це віртуальний простір, в якому здійснюється обмін повідомленнями на різні теми або взагалі без визначеної тематики. Наприклад, у чаті на сайті Чат Просточат — Український ЧАТ (http://prostochat.org.ua) створено дві кімнати - Головна кімната та Кімната знайомств, на сайті Розмова (http://chat.kremenchug.ua/voc.php) - п'ять кімнат для спілкування. Кімнати мають імена, які окреслюють основну тему спілкування. Ви бір кімнати користувачем може здійснюватися за колом інтересів, віком, місцем проживання тощо. POZMOBA - Народний чат (http://www.rozmova.in.ua).

Слайд 7

Чат Просточат — Український ЧАТ (http://prostochat.org.ua) Розмова (http://chat.kremenchug.ua/voc.php)

Слайд 8

Вікно веб-чату * *

Слайд 9

Кімнати * * Вибравши кімнату, користувач уводить своє умовне ім'я (також називають нік) та пароль, після чого отримує доступ до повідомлень інших учасників цього чату. Іноді під час реєстрації на веб-чаті пропонується ввести адресу електронної поштової скриньки та інші дані. У деяких чатах після реєстрації можна вільно переходити з однієї кімнати в іншу.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика