X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скачати презентацію Рослинний і тваринний світ Північної Америки

Завантажити презентацію

Скачати презентацію Рослинний і тваринний світ Північної Америки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міні-проект “Майстернісь маскування” Підготувала Учениця 7класу Строганівської ЗОШ І –ІІІ ступенів Гасюк Андріана

Слайд 2

Майстерність маскування - це здатність тварин виробляти захисне забарвлення або набувати захисної форми, яка надає їм максимальної подібності з місцем існування.

Слайд 3

Зміна забарвлення  Хамелеон здатний змінити своє забарвлення відповідно до навколишнього середовища. У шарах його шкіри знаходяться пігментні клітини, які містять барвники. З їх допомогою хамелеон може змінювати забарвлення шкіри. Ця незвичайна тварина міняє колір залежно від забарвлення навколишнього середовища, температури або при роздратуванні. Хамелеон може змінити свій колір протягом 15 хвилин. Стан його пігментних клітин регулюється нервовою системою.  

Слайд 4

Слайд 5

 Інші тварини, наприклад, восьминоги і кальмари, здатні змінити забарвлення тіла протягом декількох секунд, оскільки їхні пігментні клітини також регулюються нервовою системою. Камбала і палтус імітують забарвлення морського дна і до того ж вони частково зариваються в пісок, щоб посилити ефект маскування. Якщо таку рибу покласти, наприклад, на шахівницю, то її тіло покриється... чорно-білими квадратиками.

Слайд 6

Слайд 7

 Деякі птахи і ссавці, такі як куріпка, звичайний песець, заєць-біляк та інші, пристосовуючись до зрвнішних умов, міняють свій літній наряд на зимовий, який буває білим, як сніг, або сірим, як голі дерева.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

ІМІТАЦІЯ РОСЛИН  У лісах часто можна зустріти найкращі приклади маскувального забарвлення тварин. Нерівномірне сонячне освітлення привертає у ці місця плямистих і смугастих тварин, які майже повністю зливаються з оточенням.    Деякі метелики, наприклад, подібні до ураженого цвіллю листя. Богомол, якого важко відрізнити від сухої гілочки, сидить нерухомо, підстерігаючи на здобич. Серед зеленого листя і сухої трави ця довгаста комаха є практично непомітною. Гусениці п'ядунів навчилися добре імітувати гілочки, і у них на спинах навіть з'явилися своєрідні „бруньки". Видати їх можуть тільки необережні рухи. Плоске коричневе тіло рогатої жаби абсолютно непомітне серед опалого листя.

Слайд 15

Палочник

Слайд 16

Богомол

Слайд 17

Листяхвостовий гекон

Слайд 18

Павук

Слайд 19

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія