X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Апаратне забезпечення інформаційних систем

Завантажити презентацію

Апаратне забезпечення інформаційних систем

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Апаратне забезпечення інформаційних систем Урок-лекція Матеріал підготовила Грачова Н.В., вчитель інформатики Кремінської школи-гімназії

Слайд 2

Апаратна частина сучасного ПК (за фон Нейманом) має складатися з: Процесора – головний елемент комп’ютера, електронна схема, що виконує арифметичні обчислення та логічну обробку. Пам’яті комп’ютера – це пристрої, в яких зберігаються дані та програми. Пристрою вводу, призначений для вводу у комп’ютер даних та програм. Пристрою виведення, призначений для виведення результатів.

Слайд 3

Елементи процесора: Пристрій керування – керує роботою усіх пристроїв комп’ютера за заданою схемою; Арифметико-логічний пристрій – виконує арифметичні та логічні операції за командою програми; Регістри – це внутрішня пам'ять процесора, використовуючи яку процесор виконує розрахунки і зберігає проміжні результати.

Слайд 4

До внутрішньої пам’яті відносяться: оперативна пам'ять, регістри процесора, постійна пам'ять і кеш-пам’ять. До зовнішньої пам’яті належать також накопичувачі на гнучких дисках (дискетах).

Слайд 5

Накопичувачі – пристрої, призначені для постійного зберігання інформації. Дискові накопичувачі – це накопичувачі на жорстких та гнучких магнітних дисках. Процесор, пам'ять і накопичувачі на жорстких та гнучких магнітних дисках складають системний блок сучасного ПК.

Слайд 6

Периферійні пристрої ПК: Пристрої введення/виведення. Клавіатура – необхідний пристрій введення. Мишка – допоміжний пристрій введення інформації. Дисплей (монітор) – необхідний пристрій виведення інформації.

Слайд 7

Кінець! Хто запам′ятав, той МОЛОДЕЦЬ!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика