X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Англ

Завантажити презентацію

Англ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пряма та обернена пропорційні залежності 6 клас

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Перевірка домашнього завдання

Слайд 6

Відповіді: 1. – 3; 1.- 2; 2. – 2; 2. – 2; 3. – 4; 3. – 2. ІВаріант І ІІ Варіант

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Робимо висновок: Дві величини називаються прямо пропорційними, якщо за умови збільшення (зменшення) однієї величини в кілька разів інша величина також збільшується (зменшується) у стільки ж разів. Дві величини будемо називати обернено пропорційними, якщо збільшення однієї в декілька разів тягне за со бою зменшення іншої величини у ту саму кількість разів і навпаки.

Слайд 11

Приклад 1. За 3,2 кг товару заплатили 11, 52 грн. Скільки треба за платити за 1,5 кг такого товару?

Слайд 12

Окрім розуміння змісту поняття обернено пропорційні величини, маємо навчитися розв'язувати задачу складанням пропорції. Задача. Для будівництва стадіону 5 бульдозерів розчистили ділянку за 210хв. За який час 7 бульдозерів розчистять цю ділянку?

Слайд 13

Розглянемо приклад:

Слайд 14

Слайд 15

продовження 2. Які з наступних величин є прямо пропорційними, а які обернено пропорційними: а) кількість хлібин та їхня маса при сталій масі однієї хлібини; б) довжина і ширина прямокутника при сталій площі: в) площа прямокутника і його довжина при сталій ширині; г) швидкість потягу і час для подолання ним заданої відстані; д) кількість пакетів і маса одного пакета при розфасуванні 10 кг борошна; є) площа квадрата і довжина його сторони; ж) вартість і кількість товару при одній і тій же ціні?

Слайд 16

Письмові вправи: Сталева кулька об'ємом 5 см3 має масу 39 г. Яку масу має кулька об'ємом 2,5 см3, зроблена з тієї ж сталі? Зі 100 кг насіння льону виходить 37 кг олії. Скільки олії вийде із 250 кг такого насіння? На деякій ділянці залізничного шляху старі рейки завдовжки 6 м вирішили замінити новими завдовжки 9 м. Скільки потрібно нових рейок, щоб замінити 720 старих?

Слайд 17

Письмові вправи: Два прямокутники мають однакову площу. Довжина одного прямо кутника 8 м, а ширина 4,5 м. Знайдіть довжину другого прямокутника, якщо його ширина дорівнює 2 м. У книжці 448 сторінок, на кожній сторінці 41 рядок, у кожному рядку в середньому 54 букви. На скількох сторінках може бути передрукова на ця книжка, якщо на сторінці буде 48 рядків і в кожному рядку 42 бу кви. — Обернено пропорційні величини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика