X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Шкода запаху гуми і її токсичність"

Завантажити презентацію

"Шкода запаху гуми і її токсичність"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Каучукова гума містить сірку і перекиси, а значить, при контакті з іншими матеріалами залишає токсичні сліди. Наприклад, викликають у металу корозію чи несприятливо впливають на інші матеріали.

Слайд 4

Гума має неприємний запах, і запах цей часто люди відносять до неякіснх виробів, якими користуються.

Слайд 5

На хімічних підприємствах, на яких випускають гумові вироби запах дуже шкідливий. Найчастіше від нього не рятують спеціальні маски і система вентиляції повітря.

Слайд 6

Дослідження вчених за спостереженням здоров'я робітників шинних заводів дає можливість стверджувати, що працівники таких виробництв частіше за інших схильні до різних захворювань дихальних шляхів, кровоносної системи, онкологічних захворювань.

Слайд 7

У Росії було відзначено, що діти, батьки яких працюють на хімічних підприємствах з випуску гумової продукції, частіше хворіють на алергічні захворювання.

Слайд 8

Слайд 9

Небезпеки піддаються продавці магазинів і працівники складів, приміщень, де реалізуються і зберігаються вироби з гуми. До цієї групи ризику так само можна віднести працівників шиномонтажних організації.

Слайд 10

http://dommedika.com/oncology/vred_rezini_dlia_organizma.html http://images.yandex.ua/yandsearch?uinfo=ww-1903-wh-951-fw-1678-fh-598-pd-1

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія