X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Реактопласти"

Завантажити презентацію

"Реактопласти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Реактопласти підготував учень 11-в класу Котенко Роман

Слайд 2

Вступ Термореактивні пластмаси (реактопласти) — полімерні матеріали, які при нагріванні розм'якшуються, але при певній температурі і під дією затверджувачів, каталізаторів чи ініціаторів хімічних реакцій зазнають полімеризації, внаслідок якої переходять у твердий стан і повторна переробка таких пластмас неможлива. Теплостійкість їхня вища і досягає 200-370 °С.

Слайд 3

Домішки Термореактивні полімери порівняно рідко використовуються у чистому вигляді. Зазвичай, у них вводять наповнювачі (дисперсні, волокнисті суцільні), розчинники, згущувачі, стабілізатори, барвники, змазки, завдяки чому отримують складні багатокомпонентні системи — реактопласти. Полімерну основу реактопласта (термореактивний полімер) називають «смола» або «сполучник».

Слайд 4

Різноманітність На початковій стадії отримання матеріалів та виробів термореактивний сполучник має малу в'язкість, що полегшує процес формування виробів. Різниця у хімічній структурі сполучників, широкий спектр затверджувачів, ініціаторів затверднення, модифікаторів, наповнювачів дозволяють отримувати конструкційні матеріали з великим діапазоном механічних, електротехнічних та інших експлуатаційних характеристик.

Слайд 5

Різновидності фенопласти, що базуються на фенолоальдегідних смолах; амінопласти, що утворюються на основі аміносмол; поліефірні, отримані на основі поліефірних смол і скловолоконних наповнювачів; епоксидні — мономерні, олігомерні або поліефірні сполуки, у склад молекул яких входить не менше двох епоксидних або гліцидилових груп; кремнійорганічні, що отримані на основі кремнійорганічних олігомерів, що містять гідроксильні і ефірні групи; поліуретанові, що отримуються на основі поліуретанових полімерів, котрі містять в основному ланцюгу макромолекул уретанові групи; алкидні, котрі базуються на алкидних смолах (гліфталевій, пентафталевій, етриіталевій).

Слайд 6

Приклади Одні з найвідоміших реактопластів – фенол-формальдегідні смоли, що утворюються в результаті реакції фенолу з формальдегідом. Готові вироби з цих матеріалів усім нам добре відомі та широко використовуються в побуті (від ґудзиків до корпусів телевізорів та сантехнічних труб). Також використовуються в електроніці.

Слайд 7

Слайд 8

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія