X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Природний газ"

Завантажити презентацію

"Природний газ"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРИРОДНИЙ ГАЗ Саліх Мікаель 11-Ф

Слайд 2

Природний газ - суміш газів , що утворилася в надрах землі при анаеробному розкладанні органічних речовин Природний газ є корисною копалиною. Часто є побічним газом при видобутку нафти.

Слайд 3

Слайд 4

Властивості природного газу Природний газ не має кольору і запаху Фізико-хімічні властивості, параметри яких характеризують газ (газоконденсат) за умов пластових тисків і температури: густина в'язкість вологовміст розчинність зворотна конденсація критична температура і тиск

Слайд 5

Фізичні властивості Орієнтовні фізичні характеристики: Густина: ρ = 0,7 кг/м³ (сухий газоподібний) або 400 кг/м³ рідкий. Температура займання: t = 650 °C Теплота згоряння: 16 — 34 МДж/м³ (для газоподібного). Октанове число при використанні на двигунах згоряння: 120 — 130.

Слайд 6

Отруйні властивості природного газу Природний газ створює удушаючу дію на організм людини. Із газових компонентів природних і нафтових газів особливо токсичним є сірководень.

Слайд 7

Поширення 30—32% світових запасів природного газу належать Росії. На другому місці — Іран (15% світових запасів) Україна видобуває за рік понад 19 млрд м³ газу (2006) Перспективними родовищами природного газу можуть стати шельфи Чорного і Азовського морів.

Слайд 8

Розвідкою і видобутком природного газу в Україні займається переважно компанія «Укргазвидобування». Розвідкою і видобутком природного газу на шельфі Чорного і Азовського морів займається державна компанія «Чорноморнафтогаз».

Слайд 9

Видобуток природного газу Природний газ знаходиться в землі на глибині від 1000 метрів до декількох кілометрів.  Газ добувають з надр землі за допомогою свердловин. Газ виходить з надр внаслідок того, що в шарі перебуває під тиском, що значно перевищує атмосферний.

Слайд 10

Транспортування природного газу В даний час основним видом транспорту є трубопровідний. Загальна довжина магістральних газопроводів в Україні становить 35,6 тис.км. Крім трубопровідного транспорту використовують спеціальні танкери — газовози.

Слайд 11

Слайд 12

Застосування природного газу Природний газ широко використовується в хімічній промисловості як вихідна сировина . Також використовується як пальне, для опалення житлових будинків, паливо для машин, електростанцій і ін. Україна відноситься до енергодефіцитних країн, яка задовільняє свої потреби в енергетичних ресурсах за рахунок власного виробництва менше ніж на 50 % (у тому числі по споживанню імпортованого природного газу на душу населення займає перше місце в світі)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія