X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Коксування

Завантажити презентацію

Коксування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Коксування

Слайд 2

Основний метод переробки кам’яного вугілля - це коксування, або суха перегонка. Коксування кам’яного вугілля відбувається без доступу повітря при температурі 1000–1200 °С.

Слайд 3

При коксуваннi кам’яного вугiлля отримують продукти: кокс, коксовий газ, кам’яновугiльну смолу, сирий бензол, надсмольну воду та солi амонiю (сульфат амонiю).

Слайд 4

Кокс використовують в металургiї, а також для газифiкацiї, виробництва карбiду кальцiю, електродiв, як реагент та паливо в рядi галузей хiмпромисловостi.

Слайд 5

До коксу, який широко використовують в металургiї, поставленi високi вимоги: вiн повинен мати високу механiчну мiцнiсть; Кокс повинен мати теплотворну здатнiсть не меншу за 31500 – 33500 кДж/кг;

Слайд 6

Показниками якостi коксу є його горючiсть та реакцiйна здатнiсть.

Слайд 7

Сьогодні існує декілька різновидів горизонтальних камерних печей для коксування.

Слайд 8

Попереднє нагрівання вугілля і шихт дозволяє збільшити їх щільність на 15-30 % і значно підвищити сипучість за рахунок зменшення вологості і зміни властивостей поверхні зерен.

Слайд 9

У останні роки особлива увага приділяється розробці безперервних методів отримання коксу: безперервне коксування вугілля без брикетування; отримання формованого коксу з брикетів.

Слайд 10

Вивчення впливу тиску газу на властивості коксу показало, що між тиском і параметрами міцності коксу, його виходом і реакційною здатністю існує пряма залежність.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія