X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Head&Shoulders"

Завантажити презентацію

"Head&Shoulders"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шампунь для волосся

Слайд 2

Слайд 3

Про продукцію З 1950 року head & shoulders займає провідну позицію у вивченні волосся і шкіри голови і значно розвиває способи боротьби з лупою. Поряд з рекомендаціями професіоналів і дослідженнями експертів у нас широкий асортимент продукції по догляду за шкірою голови і догляду за волоссям.

Слайд 4

Експерти В head & shoulders працюють одні з найкращих фахівців у нашій індустрії, вони допомагають нам краще зрозуміти причини виникнення лупи і способи позбавлення від неї. Краса створюється з розумом.

Слайд 5

Вигоди Головна користь - більше ніякої лупи.Дерматологи визнають , що регулярне застосування head & shoulders - один з найбільш ефективних способів допомоги в позбавленні від лупи і її ознак , у тому числі від відчуття стягнутості шкіри голови і свербіння. Однак відчуття від використання head & shoulders і його запах не такі , як можна було б очікувати від шампуню проти лупи. Замість неприємного запаху - свіжий аромат і насичена формула , яка робить волосся слухняним і м'якими. Нead & shoulders досить щадний і підходить для щоденного застосування , навіть для фарбованого волосся. Волосся стає свіжими і чистими , а шкіра голови - у відмінному стані.

Слайд 6

Кілька фактів Якщо ви думаєте, що тільки у вас є лупа або свербляча, роздратована, суха шкіра, - це не так. Близько 50% населення планети в тій чи іншій мірі страждає від таких симптомів порушення здоров'я шкіри голови. Так що ви не самотні.

Слайд 7

Вибери свою колекцію! Підготувала Штик М.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія