X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
аупуа

Завантажити презентацію

аупуа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Світлові явища. Джерела та приймачі світла. Швидкість поширення світла

Слайд 2

Світлові явища

Слайд 3

Джерела світла Джерела світла – це фізичні тіла, частини (атоми, молекули, іони) яких випромінюють світло.

Слайд 4

Джерела світла Залежно від походження Природні Штучні Залежно від температури Теплові Люмінісцентні

Слайд 5

Температура деяких теплових джерела світла

Слайд 6

Точкові та протяжні джерела світла Точкове джерело світла – це джерело, яке випромінює світло однаково в усіх напрямках і розмірами якого, зважаючи на відстань до місця спостереження, можна знехтувати. Джерела світла, що не є точковим, називають протяжними джерелами світла. Залежно від умов те саме джерело світла може вважатися як протяжним, так і точковим.

Слайд 7

Приймачі світла Приймачі світла – це пристрої, які змінюють свої властивості через дію світла та за допомогою яких можна виявити світлове випромінювання. Природні Штучні У будь-якому приймачі світла енергія світлового випромінювання перетворюється на інші види енергії – теплову (виявляється на нагріванні тіл, що поглинають світло), електричну, хімічну, механічну.

Слайд 8

Природні приймачі світла Під дією світла на сітківці ока відбуваються певні хімічні реакції, виникають нервові імпульси, внаслідок чого мозок формує уявлення про довкілля. Організм реагує на на навколишні зміни.

Слайд 9

Штучні приймачі світла Фотоелектричні приймачі світла - фотоелементи Фотохімічні приймачі світла – фотоплівка, фотопапір

Слайд 10

Швидкість поширення світла Світло долає багатокілометрові відстані за тисячі часток секунд. Коли відстань від приймача до джерела світла є невеликою, здається, що світло поширюється миттєво. А від далеких зір світло йде до нас тисячі й мільйони років. Швидкість поширення світла у вакуумі:

Слайд 11

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія