X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
аааассса

Завантажити презентацію

аааассса

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ендотермічні реакції на службі людини Виконав: учень 9 класу Пампуха Іван

Слайд 2

Мета роботи: познайомитися з класифікацією реакцій за тепловим ефектом: екзотермічними та ендотермічними реакціями; розрізняти екзо - та ендотермічні реакції; з'ясувати використання ендотермічних реакції в житті людини.

Слайд 3

Ендотермічна реакція — хімічна або ядерна реакція, яка супроводжується поглинанням тепла. 

Слайд 4

До ендотермічних реакцій відноситься значна кількість реакцій розкладання, наприклад, реакція розкладання кальцій карбонату при нагріванні. СаСО3 = СаО↑ + СО2

Слайд 5

Найбільш наочним прикладом ендотермічної реакції служить приготування їжі. Для того, щоб сирі продукти перетворилися на варені або смажені, в них має статися багато різних реакцій, більшість з яких потребують постійного надходження теплоти із зовнішнього середовища. Тому ці продукти доводиться протягом якогось, іноді досить тривалого, часу тримати в каструлі з киплячою водою, на сковороді або в духовці.

Слайд 6

До ендотермічних реакцій відносять перебіг реакцій термічного розкладання калій перманганату та малахіту, які потребують безперервного надходження теплової енергії ззовні.

Слайд 7

Екзотермічні та ендотермічні реакції розрізняють саме за їхніми тепловими ефектами. Ендотермічна реакція: реагенти + теплова енергія → продукти. Екзотермічна реакція: реагенти → продукти + теплова енергія. 

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія