X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СУМА ТА РІЗНИЦЯ КУБІВ

Завантажити презентацію

СУМА ТА РІЗНИЦЯ КУБІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СУМА ТА РІЗНИЦЯ КУБІВ

Слайд 2

СУМА ТА РІЗНИЦЯ КУБІВ

Слайд 3

Завдання 1. Використовуючи правило множення многочлена на многочлен, виконайте множення многочленів. Утворені вирази (многочлени) зведіть до стандартного вигляду:

Слайд 4

Завдання 2. Випишіть умову кожного із завдань та многочлен стандартного вигляду, що йому тотожно дорівнює, і запишіть відповідні рівності. Прочитайте ці рівності, використовуючи терміни «сума», «добуток», «різниця», «квадрат». Порівняйте утворені рівності та зробіть висновок.

Слайд 5

Учнівський конспект

Слайд 6

Виконання письмових вправ 1. Спростіть вирази:

Слайд 7

2. Перетворіть у многочлен стандартного вигляду:

Слайд 8

3. Розв’яжіть рівняння:

Слайд 9

Домашнє завдання № 1. Спростіть вираз:

Слайд 10

№ 2. Розв’яжіть рівняння:

Слайд 11

№ 3. Випереджальне домашнє завдання 1) Користуючись відповідним пунктом підручника та записами в зошиті, повторіть зміст понять та алгоритмів: • розкладання на множники; • винесення спільного множника за дужки; • розкладання многочленів на множники способом групування. 2) Випишіть у стовпчик усі вивчені формули скороченого множення. Чи є дані рівності тотожностями? Запишіть ці тотожності, помінявши місцями ліву та праву частину кожної рівності.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія