X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
побудова перерізу

Завантажити презентацію

побудова перерізу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Побудова перерізу многогранників методом слідів

Слайд 2

Після цього уроку ми зможемо: застосовувати метод слідів побудови перерізу многогранника для даної задачі; пояснювати та аналізувати етапи побудови перерізу многогранника; порівнювати застосування методу слідів для різних видів многогранників; висловлювати власне ставлення щодо правильності розв’язування задачі.

Слайд 3

Як побудувати многокутник всередині куба, якщо відоме розташування трьох його вершин на ребрах куба ?

Слайд 4

“Мозковий штурм” Як в просторі можна задати пряму? Яким чином в просторі задається площина? Які найпростіші правила застосовуються при зображенні просторових фігур? Знайдіть відповідність між зображеннями многогранників та їх описами.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

“Ми – одна команда!”

Слайд 12

“Знайди помилку!”

Слайд 13

Знаходьте час для роботи. Це – умова успіху! Знаходьте час для роздумів. Це – джерело сили. Знаходьте час для гри. Це – секрет молодості. Знаходьте час для читання. Це – основа знань. Знаходьте час для дружби. Це – умова щастя. Знаходьте час для мрії. Це – шлях до зірок. Знаходьте час для любові. Це – істинна радість життя. Знаходьте час для веселощів. Це – музика життя!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія