X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Забруднення води"

Завантажити презентацію

"Забруднення води"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Забруднення води Підготували учениці 11-Б класу ЗОШ І-ІІІст. № 11 Відняк Людмила Микитась Олександра

Слайд 2

У результаті інтенсивного використання людством водних ресурсів відбуваються значні зміни в гідросфері. Це призвело до того, що нині на Землі вже практично не залишилося великих річкових систем з гідрологічним режимом і хімічним складом води, не спотворених діяльністю людей. Як писав один з мандрівників: "Серед океану, відкритого для Європи Колумбом, тепер не можна занурити руку в воду, щоб не вимазатись в бруді".

Слайд 3

Види забруднення вод Хімічне (неорганічне і органічне) Фізичне (теплове, радіаційне) Теплове забруднення Біологічне (мікробне, гельмінтологічне, гідрофлорне)

Слайд 4

Хімічне забруднення Хімічне забруднення води відбувається внаслідок надходження у водойми з стічними водами різних шкідливих домішок. Більшість з них є токсичними для мешканців водойм. Це - сполуки миш’яку, свинцю, ртуті, міді, кадмію, хрому тощо.

Слайд 5

Слайд 6

Дуже небезпечним джерелом для водойм є нафтопродукти. Нафта – ворог номер один у сучасному забрудненні морів і океанів. Нафтова плівка на поверхні океанів - це не тільки спотворені береги, гинучі морські мешканці, водоплаваючі птахи. Це – зменшення кількості кисню в атмосфері в результаті забруднення і загибелі планктону.

Слайд 7

Фізичне забруднення Фізичне забруднення води пов’язане із нерозчинними домішками, радіоактивними речовинами. Пісок, намул, глинисті частки потрапляють у водойми головним чином за рахунок поверхневого змиву дощовими водами з полів.

Слайд 8

Слайд 9

Забруднення води побутовим сміттям. “Сміттєвий Острів”-це величезна купа плавучого сміття – фактично найбільше звалище планети Смуга тягнеться від узбережжя Каліфорнії через північну частину Тихого океану і ледве не досягає віддаленої Японії.

Слайд 10

Слайд 11

Теплове забруднення Теплове забруднення водойм спричинене викидом у водойми теплих вод від різних енергетичних установок. У річках, які знаходяться поряд ТЕС і АЕС, порушуються умови нересту риб, гине зоопланктон, риби уражуються хворобами й паразитами.

Слайд 12

Біологічне забруднення Біологічне забруднення водного середовища полягає у попаданні до водойм із стічними водами різних видів мікроорганізмів, рослин і тварин (віруси, бактерії, грибки, черви), яких раніше тут не було. Багато з них є хвороботворними для людей, тварин і рослин. Особливої гостроти біологічне забруднення водойм набуває в місцях масового відпочинку людей.

Слайд 13

Джерела https://sites.google.com/site/vodacezitta/zabrudnenna-vodi http://cikavosti.com/ostriv-smittya-v-tihomu-okeani/ https://sites.google.com/site/vodacezitta/zabrudnenna-vodi http://cikavosti.com/ostriv-smittya-v-tihomu-okeani/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія