X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Японія: культура, звичаї, традиції"

Завантажити презентацію

"Японія: культура, звичаї, традиції"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Японія Культура, звичаї, традиції Підготувала Учениця 11 А класу Дубінська Оксана

Слайд 2

Японія - країна без перебільшення унікальна. Нанотехнології тут дивовижним чином поєднуються зі стародавніми традиціями, деякі звичаї діють нарівні з законами.

Слайд 3

Тядо , Садо ( «шлях чаю»)— система правил приготування зеленого чаю і чаювання в Японії. Оформилася у 14 столітті, у період Муроматі. Розвинулась як окремий вид мистецтва з другої половини 17 століття. Поширенна серед різних верств населення з 18 століття. Відома у Західному світі як Чайна церемонія.

Слайд 4

Кабукі ( «пісня, танець, майстерність») — один з видів традиційного театру Японії. Становить синтез співу, музики, танцю і драми, виконавці використовують складний грим і костюми з потужним символічним навантаженням. Акторами можуть бути лише чоловіки,які виконують як чоловічі так і жіночі ролі.

Слайд 5

В кабукі, як втім і в деяких інших традиційних японських театрах, зміна декорації відбувається часом прямо посеред акту, актори продовжують грати, а завіса не опускається. Робітники сцени, одягнені у чорне і вважаються «невидимими», у цей час спішно міняють антураж.Важливими особливостями кабукі є «мова поз», міе, за допомогою якого актор виводить на сцені свого персонажа; грим кесьо,який привносить необхідну стилістику персонажу, роблячи його легко впізнаним навіть для не досвідчених у театральному мистецтві глядачів. Рисова пудра використовується для білої основи гриму, в той час як кумадорі увиразнює або підсилює риси обличчя актора, для створення «маски» тварини або надприродної істоти.

Слайд 6

ІКЕБАНА - традиційне японське мистецтво аранжування квітів. Дослівно ікебана - це «квіти, які живуть». Творці ікебани прагнуть виявити не свої пристрасті і смаки, не свою індивідуальність, а природну суть представлених в ікебані рослин, глибинний сенс їх поєднань і розташування - композиції в цілому.

Слайд 7

Фуросікі (“банний коврик”) – японське мистецтво зав’язування вузлів. Фактично, це квадратний шматок тканини, який використовується для транспортування будь-яких предметів.

Слайд 8

Синтоизм — традиційна японська релігія. Релігія сінтоїзму обожнює сили природи, тварин і звинувачують знаменитих людей. Ці божества по-японському називаються "ками". На відміну від конфуціанства і буддизму, синтоїзм - це суто національна релігія, характерна лише японців. У його пантеоні налічується понад 8 мільйонів богів (ками), до яких належать також духи померлих, духи річок, гір, ставків і покровителі ремесел. Ця релігія не жадає від своїх послідовників молитов чи читання священних текстів. Варто лише брати участь у храмових святах і церемоніях.

Слайд 9

Кімоно — традиційний одяг в Японії.

Слайд 10

1.Накладний комір 2.Основний комір 3.Права передня натільна частина 4.Ліва передня натільна частина 5.Ліва задня натільна частина 6.Права задня натільна частина 7.Рукав 8.Рукавний шлейф 9.Лівий край 10.Правий край 11.«Вістря меча»

Слайд 11

Цікаві факти Японці дуже поважають тих, хто може сказати їхньою мовою хоча б дві фрази. Вони вважають, що вивчити її нереально. По-японськи "дурень" звучить як "бака" (дослівно дурний чоловік). А іноземець - як "гайдзін" (дослівно - чужинець). "Бака-гайдзін" японською розмовною - це американець. Японці постійно говорять про їжу, а коли вони їдять, то обговорюють, як їм подобається частування. Повечеряти, не вимовивши кілька разів oishii (смачно) - дуже неввічливо. У Японії дуже чесні люди. Якщо ви загубили гаманець у метро, 90% імовірності, що його здадуть у бюро знахідок.

Слайд 12

Цікаві факти Японські поліцейські - найчесніші у світі, хабарів не беруть. Хіба що іноді за незначні порушення можна вмовити відпустити, прикинувшись "бакою". Токіо - найбезпечніший мегаполіс у світі. У Токіо настільки безпечно, що шестирічні діти самостійно користуються громадським транспортом. Японці й алкоголь - поняття погано сумісні. Більшість із них навіть після однієї чарки міцного алкоголю починають жахливо червоніти. Але є й винятки - будь-якого українця переп'ють. У японських сім'ях абсолютно нормальна ситуація, коли брат із сестрою взагалі не розмовляють, навіть не знають номерів мобільних телефонів одне одного.

Слайд 13

Цікаві факти Японці - божевільні трудоголіки. Можуть запросто працювати 15-18 годин на день без перерви на обід. Приходити на роботу вчасно в Японії вважається поганим тоном. На місці треба бути хоча б на півгодини раніше. У північних містах Японії всі тротуари з підігрівом, тому тут ніколи не буває ожеледиці. У Японії на вулицях можна побачити вази з парасольками. Якщо починається дощ, можете взяти будь-яку, а потім, коли дощ закінчується, ставите в найближчу вазу. У японському метро окремі вагони відведені для жінок. Їх чіпляють на годину-пік. Зроблено це для того, що ніхто не мацав дівчат у забитих вагонах. У чоловіків це популярна розвага.

Слайд 14

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія