X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Всеукраїнський фестиваль-конкурс

Завантажити презентацію

Всеукраїнський фестиваль-конкурс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мати України» JCI Odessa

Слайд 2

Основне гасло проекту: «Ламаючи стереотипи, відроджуємо справжні цінності» Основні цілі проекту: пропагування великої, міцної, успішної багатодітної родини; доведення до молоді того, що робити кар’єру, досягати успіхів та громадського визнання можливо не відкладаючи сімейні цінності та народження дітей!

Слайд 3

Соціальний ефект (культурний, духовний, етичний, ін.) Якщо існують конкурси, напрямом яких є прославлення краси та творчості жінок, буде дуже доцільно запровадити проведення конкурсу, який висвітлює надане їм Богом призначення: народження діточок – майбутнього країни!

Слайд 4

Проект показує, які переваги має багатодітна родина, скільки в неї тепла, добра, радощів та сили, які високі норми моралі та трудової етики, збереження національних та духовних традицій в неї, де мати не тільки має статус багатодітної, але вона ще змогла досягти вершин успіху в суспільному житті (творчі, наукові, культурні, бізнес здобутки тощо).

Слайд 5

Сьогодення Сьогодні все більш стверджують, що економічної кризи немає, є - криза цінностей! Те, що було декілька десятиліть потому звичайним явищем – мати трьох діточок, у цей час одними вважається – подвигом, іншими – безумством. Одні не зважуються на це, посилаючись на економічний стан родини, чи роблять кар’єру, інші – «хочуть пожити для себе». Але, мало хто з них замислюється, скільки вони втрачають від цього!

Слайд 6

Можливі наслідки Патології розвитку дитини Порушення здоров’я матері Психологічна несумісність Незахищена старість Демографічна криза статистично доведено, якщо жінки зараз не почнуть народжувати 3-4 дитини, крім того, що нас через 7 років кількісно зменшиться на 7 млн. людей, але й економічний стан держави погіршиться – стане менш працездатного населення, зменшиться розмір внесків в пенсійний та інші соціальні фонди. Країна старішиме!

Слайд 7

ООН розглядає сім'ю як базовий елемент суспільства - коли ж зневажаються основні права однієї сім'ї, під загрозою знаходиться все людство!

Слайд 8

Замислимось! Навіщо людству іноваційні, технічні, культурні, соціальні та інші прориви, якщо не буде самого людства!..

Слайд 9

Проект “Мати України” - перший у світі, який так широко та яскраво пропагує питання багатодітності та сімейні цінності. А ці Мами своїм життєвим прикладом гідні бути Зірками! На фоні негараздів, яки є в нашій країні, та у світі в цілому – реалізація проекту стане яскравою подією сильних, коханих, гідних людей!

Слайд 10

Позитивний розвиток Развивать чувствительность каждого члена к социальным проблемам и знания о динамике общества в решении этих проблем благодаря реальному опыту Зараз дуже стало поширюватись знання про позитивне мислення чи позитивну психологію. Саме зараз, коли в країні не дуже гарне економічне, психологічне, моральне становище населення, тільки сильні, впевнені в собі, в своїх цінностях люди зможуть допомогти іншим. Тому ще одно з основних гасел проекту: «Сильні - сильним! Коханні - коханим! Гідні -гідним!».

Слайд 11

Унікальність проекту Демографічне питання відноситься к пріоритетним напрямкам соціального розвитку як України, так й більшості інших держав. Реалізація цього проекту відкриває по-суті новий підхід к питанню багатодітності як в нашій країні, так і зарубіжжя. Він змінює сознание людини.

Слайд 12

Унікальність проекту Проект “Мати України” може бути проведений у різних форматах; теле-, радіо-шоу, міні програми, інтернет програми, інше - низка заходів, яки були б завершені великим гала-концертом за участю прихильних до цієї тематики та багатодітних зірок естради, бізнесу, політики, громадськості. Ми впевнені, що вони охоче на це підуть.

Слайд 13

«Тим часом, як ми намагаємося підтримати матерів у їх важкій праці і піклуванні, ми повинні також розробляти та розширяти стратегії та послуги, націлені, насамперед, на сім’ю. Сім’ї, побудовані на визнанні рівності між жінкою та чоловіком, зможуть зробити свій внесок у розвиток більш стабільного та процвітаючого суспільства» Генеральний секретар ООН Пан Гі-Мун з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Так як Одесу у всьому світі асоціюють з Мамою, буде дуже доцільно почати цей проект у м.Одесі, та потім, розширивши його до Всеукраїнського (а в майбутньому і Міжнародного), провести фінальну частину «Мати України» (Мати Співдружність) теж в Одесі, на Міжнародні свята - День Жінки чи День Матері.

Слайд 14

Підтримка При підготовці проекту, ми провели дуже велику роботу по виявленню – хто ж все ж таки є багатодітні? І це стало підтвердженням нашої впевненості про ці сім’ї – вони є представниками усіх існуючих релігійних конфесій, партій, направлень бізнесу і т.п., але вони об’єднанні однією Радістю – буди багатими дітьми! Тому велика кількість відомих громадян виявила бажання підтримки цього проекту, який направлений не на жалобу й нужду, а на пропагування великої, міцної, успішної багатодітної родини!

Слайд 15

Персоналії Ті, хто є багатодітними – підтримають цей проект, бо він висвітлює їх життя з іншого, багатьма невідомого, але дуже гідного боку. Якщо коротко перерахувати персони, то це: Ю.Бойко (6 дітей), В.Ющенко (5 дітей), А.Гриценко (4 дітей), П.Порошенко (4 дітей), В.Хорошковський (4 дітей), Л.Клімов (4 дітей); Р.Ібрагімов (4 дітей), В.Бутусов (4 дітей), Варвара (4 дітей), К.Кінчев (3 дітей), В.Меладзе (3 дітей), Валерія (3 дітей), Т.Недельська (3 дітей), Н.Водянова (3 дітей); М.Шукшина (4 дітей), Н.Михалков (3 дітей); Г.Остер (5 дітей), А.Пріставкін (3 дітей);

Слайд 16

В.Клічко (3 дітей), А.Резцова (3 дітей), С. Єгорова (4 дітей), багато інших. Більшість з цих відомих людей спілкування з дітьми називають найбільшою відрадою свого життя. Також є ті знаменитості, хто вийшов з багатодітних сімей і дуже цім пишається! Персоналії

Слайд 17

Масштаб На високому рівні, фестиваль-конкурс, може бути не тільки високо соціально-значущим, але й стати мегапопулярним. Адже зараз, соціальна відповідальність стає дуже поширеною та модною рисою в суспільстві: теле-, радіо-, шоу-програми дуже охоче висвічують, проводять, стають спонсорами або партнерами проектів, велика кількість зірок естради, культури, бізнесу, політики підтримують засоби цієї спрямованості.

Слайд 18

Можливо це буде і гучно сказано, але аудиторією проекту може стати більшість громадян України, а в подальшому й зарубіжжя. Тому що в ньому висвітлюються справжні цінності людства, які, як би ми не намагалися заховати в собі, все рівно на рівні підсвідомості, Душі випливають у кожного! Якщо скоротити аудиторію рамками України і тільки багатодітних (в статусі) - це більш ніж 300тис.сімей (в середньому біля 2 млн. людей), а які вийшли зі статусу (діти стали повнолітніми) - помножити на 4-5. Також аудиторія молодих громадян України.

Слайд 19

Бюджет Від розміру можливого бюджету конкурсу, залежить його масштаб та рівень проведення. Великобюджетний фестиваль-конкурс можливо проводити в масштабі «регіон – країна – міжнародний» та залучати до співпраці та підтримки звісних зірок, торгівельні марки, корпорації, ін. Середньобюджетний – «регіон – країна», залучати відомих особистостей, спонсорів, меценатів рівня країни.

Слайд 20

Майбутнє Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мати України» має дуже великі перспективи розвитку й може стати традиційним та улюбленим на довгі століття! А бренд “Мати України” витворювати нові проекти, можливості та натхнення людства! Уперед! З Новими Перемогами та Радощами!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія