X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вода. Водні багатства нашого краю

Завантажити презентацію

Вода. Водні багатства нашого краю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вода. Водні багатства нашого краю Без води життя на Землі неможливе: в'яне квітка, страждає звір, замовкає пташка.

Слайд 2

Вода. Озера Волині. Водні багатства Любешівського району. План уроку

Слайд 3

Люди здавна розуміли значення води, поклонялися їй та оспівували її. Існувало справжнє водопоклоніння. Особливо велику магічну силу мала так звана «непочата» вода, набрана в криниці до схід сонця.

Слайд 4

З давніх-давен її називають «синьоокою», і не даремно. По її території протікає 70 річок, є 235 озер. Найбільшим за площею є озеро Світязь.

Слайд 5

Вид Шацьких озер зі спутника

Слайд 6

Сьогодні відомі на всю Україну Оконські джерела, що знаходяться в Маиевицькому районі. Щомиті ці джерела виплескують 200л кришталево чистої і в будь-яку пору однаково прохолодної води.

Слайд 7

р. Стохід вид з повітряної кулі смт. Любешів

Слайд 8

Заплави р. Прип`ять с. Сваловичі

Слайд 9

Сягнеш своєю думкою до неба І усвідомиш, що Волинь - це рай. Вона мов створена для тебе, Волинь моя, краса моя, мій край.

Слайд 10

Слайд 11

Використовуючи запаси прісної води бездумно, люди не піклуються про завтрашній день.

Слайд 12

1. Що садили біля криниці? 2. Які річки протікають у нашому районі? 3. Куди впадає річка Прип’ять? 4. Скільки озер нараховується на Волині? 5. Які моря є на території України? 6. Які великі річки течуть по території України, Волині? 7. Для чого потрібна вода? 8. Назвіть озера Волині. 9. Яке озеро надихнуло Лесю Українку до написання «Лісової пісні»? 10. Як називаються відомі па всю Україну джерела у Маневицькому районі? Яку рибу там розводять? 11. Якими рибами багаті річки Любешівського району?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія