X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначні місця Японії

Завантажити презентацію

Визначні місця Японії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Визначні місця Японії» Роботу виконала: Учениця 10 класу Невмивана Юлія

Слайд 2

Японія є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у світі. Тут Вас чекає унікальне поєднання традиційних храмів і будинків минулого, з сучасними досягненнями в області архітектури і технологій. Туристи, потрапивши в цю країну, можуть зануритися в японську історію і культуру, а також отримати екскурс у майбутнє, за допомогою нинішньої науки. Багато історичних пам’ятників використовуються за їх призначенням, залишаючись при цьому відкритими для громадськості. Неймовірну красу Японії можна побачити в будь-який час року. Вашій увазі представляється короткий огляд визначних пам’яток Японії, які ви повинні побачити на власні очі.

Слайд 3

Меморіал світу в Хіросімі Цей пам’ятник можна віднести до трагічних пам’яток Японії. Меморіал стоїть в пам’ять про тих, чиї життя забрала атомна бомба, скинута на Хіросіму 6 серпня 1945. Розташований в парку меморіал Купол Гембаку – це єдина будівля, що залишився уцілілим після вибуху. Це суворе нагадування про світ у війні, про важливість людських життів і про безневинні жертви.

Слайд 4

Токійська вежа Токійська вежа є свідченням розвитку технологій в сучасному житті. Токійська вежа сконструйована за аналогом Ейфелевої вежі . Відвідувачі можуть піднятися на вежу й побачити панорамний вид Токіо і прилеглих районів, а також відвідати магазини та ресторани. Це одна із сучасних пам’яток Японії.

Слайд 5

Імператорський палац в Токіо Імператорський палац в Токіо функціонує як центр управління і музей для демонстрації японського мистецтва та історії. Палац розташований на руїнах старого замку, який був знищений в результаті пожежі. Новий палац оточений традиційними японськими садами і має багато залів для прийому гостей.

Слайд 6

Мавпячий парк Джігокудані Парк Джігокудані відомий своїми гарячими областями. Назва Джігокудані дослівно означає: «Долина Пекла». Ця назва було закріплено за парком через пари і киплячої води, яка струмує з мерзлої землі, оточеної крутими скелями і холодними лісами. Парк славиться також великий популяцією диких японських макак , які відправляються в долину взимку, коли сніг покриває парк. Мавпи спускаються з стрімких скель і з лісу, щоб погрітися біля теплих джерел, але ввечері повертаються назад. Подивитися на це збираються тисячі туристів.

Слайд 7

Слайд 8

Кіемідзу-дера Кіемідзу-дера – буддийський храм розташований у Східному Кіото, був заснований в 778 році. Храм знаходиться в повній гармонії з природою. Під час будівництва храму не було використано жодного цвяха. Неподалік розташовані красиві водоспади, які впадають в глибокі річки, в які з висоти іноді стрибають місцеві жителі (виживаність 85.4%). Гості можуть насолоджуватися святинями і талісманами, не ризикуючи своїм життям.

Слайд 9

Великий Будда Камакура Великий Будда Камакура – колосальний пам’ятник культури. Бронзовий Будда становить 13 метрів у висоту і важить 93 тонни. Статуя датується 1252 роком. Спочатку вона розміщувалася в невеликому дерев’яному храмі Великого Будди, але зараз стоїть на відкритому майданчику, так як початкове місце розміщення було змито цунамі в 15 столітті.

Слайд 10

Храм Тодайдзі Храм Тодайдзі є справжнім інженерним подвигом. Це не тільки найбільше дерев’яна будівля в світі, цей храм також є домом для найбільшої бронзової статуї Будди в світі. Входить до числа найвідоміших храмів Азії .

Слайд 11

Гора Фудзіяма Гора Фудзі є найвищою горою в Японії її висота становить 3776 метрів. Виключно симетричний конус вулкана є добре відомим символом Японії, його часто зображують на картинах, або фотографують. Кожен рік на Фудзі піднімаються 200.000 осіб. Підйом може зайняти від трьох до восьми годин, а спуск може зайняти від двох до п’яти годин.

Слайд 12

Слайд 13

Сандзюсангендо Храм Сандзюсангендо збудовано у 1164 р. Сандзю-сан перекладається з японської мови як «трид цять три». Таку назву храм отримав тому, що усі його приміщення були розподілені опорними колонами на тридцять три окремих відсіки, які символізують тридцять три ступені втілення богині Каннон у людину. На величезному вівтарі знаходиться 1001 статуя Каннон — божества милосердя у жіночому обличчі— і 28 позолочених фігурок — її вірних послідовників, які виконані на повний зріст людини. Позолочені статуї стоять рядами у напівтемряві храму. Статуя богині Каннон була створена у 1254 р. видатним японським скульптором Танкер і відноситься до найбільш значних витворів японського мистецтва епохи Хейан. Трьохметрова статуя богині милосердя Каннон має 40 рук. Буддисти вважають, що кожна її рука відпо відає 25 світам, і тому богиню називають тисячорукою. Богиня найбільш вшанована серед японців. Щорічно біля храму відбувається змагання лучників.

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія