X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Видатні економ-географи світу

Завантажити презентацію

Видатні економ-географи світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація

Слайд 2

Кожна наука пишається іменами вчених, дослідників, які своєю працею формують її суспільний імідж, підносять соціальний престиж.

Слайд 3

Німецький вчений. Він розглядав Землю як «спільний дім людства», розкриваючи географічні особливості взаємозв’язку людини і природи.

Слайд 4

Його ідея: держава є організм, що розвивається, старіє і помирає. Закони цього розвитку залежать від географічних чинників. Його світогляд ґрунтувався на еволюціонізмі і дарвінізмі.

Слайд 5

Автор теорії центральних міст- теорії, яка прагне пояснити кількість, розмір і місце розташування населених пунктів у міській системі.

Слайд 6

Французький географ .Він був блискучим країнознавцем: побував майже в усіх країнах світу і написав 19 - томну працю «Земля і люди», яка свого часу претендувала на повний географічний опис земної кулі.

Слайд 7

Український географ. Зробив великий внесок у суспільну географію, вітчизняну політичну географію та геополітику: розкрив геополітичне положення України, обґрунтував її місце серед країн Євразії та в світі.

Слайд 8

Займався вивченням українських етнічних земель у складі Польщі, Чехо-Словаччини та Румунії. Як видатний географ брав участь у міжнародних наукових конгресах у різних міста, де виступав з доповідями.

Слайд 9

the end

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія