X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тваринний і рослинний світ Антарктиди

Завантажити презентацію

Тваринний і рослинний світ Антарктиди

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тваринний і рослинний світ Антарктиди Підготував Костя Борис

Слайд 2

Антрактида «Антарктика» — це найсуворіша область Землі з дуже низькими температурами повітря, сильними вітрами, хуртовинами і туманами. Вона охоплює материк Антарктиду з прилеглими до нього островами і південні частини трьох океанів з морями Уеделла, Росса, Амундсена, Беллінсгаузена та ін. Велика частина морів укрита шельфовими льодовиками приблизно до межі берегової обмілини, що є продовженням материкового крижаного панцира. Береги Антарктиди — це стрімкі крижані обриви висотою в кілька десятків метрів.

Слайд 3

Слайд 4

Рослинний та тваринний світ материка У порівнянні з іншими материками органічний світ Антрактиди бідний. Більша частина материка взагалі позбавлена і рослинності, і тваринного світу. В районі полюса в снігу живуть тільки бактерії. Отже, там знаходиться антарктична пустеля. 

Слайд 5

Слайд 6

Флора Антарктиди В Антарктиді дуже суворі природні умови. Більша частина материка – це зона сухих і холодних антарктичних пустель, тому тут не зустріти ні рослин, ні тварин. Лише в оазах Антарктиди на вологих каменях улітку ростуть дуже дрібні мохи та лишайники. У них немає коренів – вони здатні вбирати воду всією поверхнею. Взимку ці організми витримують промерзання і після відтавання залишаються живими. Лише на півдні Антарктичного півострова зростають два види квіткових рослин – антарктична волосяна трава і антарктична гвоздика.

Слайд 7

Слайд 8

Тварини Антарктиди

Слайд 9

Кити Китами Антарктиди називаються всі кити, які хоча б частину часу в році, проводять поблизу берегів континенту. До них відносяться: Синій кит (Середня довжина дорослого самця 25 м, самки - 26,2 м. Середня маса тіла дорослої особини - 100 - 120 т); Південний гладкий кит (Середня довжина 20 м, а вага - 96 т); Сейвал (Довжина тіла 18 м, вага - 80 т); Финвал (Довжина від 18 до 27 м, вага 40-70 т); Кашалот (Середня довжина 17 м, середня вага 35 т); Горбатий кит (Середня довжина 14 м, вага - 30 т); Південний малий полосатик (Довжина - 9 м, вага - 7 т); Косатка (Довжина тіла від 8,7 до 10 м, вага до 8 т).

Слайд 10

Слайд 11

Кергеленський морський котик

Слайд 12

Морський леопард

Слайд 13

Тюлень-крабоїд

Слайд 14

Південний морський слон

Слайд 15

Імператорський пінгвін

Слайд 16

Королівський пінгвін

Слайд 17

Субантарктичний пінгвін

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія